Služby, poradenstvo cez skype

Podnikám už osem rokov. Som učiteľka angličtiny. Napriek tomu, že mám mnohých klientov, stáva sa mi, že mi klient zruší hodinu a rád by si ho presunul na taký čas, kedy som síce voľná, ale z časových dôvodov nestíham presun od jedného klienta k druhému. Napadlo mi, že by bolo skvelým riešením používanie skype. Poraďte mi, prosím Vás, ako vnímajú klienti takýto druh komunikácie?


Odpoveď:

Skype je skvelý komunikačný prostriedok.
I keď je úžasné s ľuďmi komunikovať osobne, môže sa stať, že niekedy môže byť tento typ komunikácie vynikajúcou náhradou.

Predstavte si, že máte sedieť za jedným stolom s niekým, kto síce nie je úplne nakazený chrípkou, ale kýcha, kašle a podobne. V podobnej situácii môžete byť i vy a nemusí ísť o vírusový stav. Stačí, keď Vás bolí noha a je pre Vás prijateľnejšie komunikovať cez Skype.

Keď som si predplatila hodiny koučingu, moja kouč–ka povedala, že mi hodiny poskytne cez Skype, pretože lietala medzi Žilinou a Manchestrom. Nikdy predtým som nič podobné neabsolvovala, ale po prvej hodine som pochopila, že i pre mňa je tento spôsob komunikácie nesmierne úsporný.

Nikam sa nemusím presúvať. Jedine tak za môj počítač. Odporúčam, neváhajte!

Pridať komentár

Ďakujeme, že sa držíte témy vo svojich príspevkoch.


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Odporučte stránku

Odporúčame