Eva Mendes – posadnutá sexom

Nekorunovali ju v súťaži krásy. Nie je bulvárna sexbomba. A žiaľ, zatiaľ nezískala ako hollywoodska hviezda ani Oscara.. Žije životom slobodnej ženy v centre svetového šoubiznisu. Eva Mendes má 37 rokov, na manželstvo nepomýšľa. Patrí však k ženám, ktoré presne vedia čo chcú a či majú nato!
Zo 60. miesta na prvé!

Samu seba považuje za peknú hnedovlásku , jedine atraktívny podmanivý úsmev ju  radí niečo nad priemer. Súhlasí, ak ju  v ankete pánskych magazínov zaradili v Top 100 najatraktívnejších žien sveta na  60. miesto! To však bolo pred piatimi rokmi. Odvtedy  pestuje svoj imidž ženy, o ktorú  zrazu čoraz viac muži súperia. A hľa! Renomovaný mužský magazín AskMen teraz uvádza Evu Mendes na 1.mieste!

V medzinárodnej ankete hlasovalo vyše 10 miliónov mužov! Pozor! Žena roka  okrem prirodzenej krásy musela byť pre mužov najžiadúcejšia. Eva komentovala svoju výhru vyznaním :“ Je úžasné byť ženou, flirtovať, krásu zvýšiť mejkapom, mať zvodné prsia a hlavne hovoriť o sexe, o žene keď je aj ona žiadostivá…“ Na americkej ceste ku sláve, peniazom a spoločenskému vplyvu je slečna Mendes asi tak na pol ceste. Je to však už viac ako polovica víťazstva!

Pokračovanie článku nájdete na stránke Woman.sk

Odporučte stránku

Odporúčame