Lindsday Lohan – dole kopcom nahor

Musela tomu uveriť, bola pritom, keď ju ľudia formou„standing ovation“ , postojačky frenetickým aplauzom, znovu a znovu vyvolávali na scénu v New Yorku. Jay Leno, populárny moderátor, mal opäť „dobrý nos“, keď vo svojej nočnej šou otestoval úprimnosť ženy, čo práve prišla z väzenia. Hrdinke večera za odvahu verejne si priznať chyby a na znak dôvery skandovali Lindsay! Lindsay! Áno, herečka, modelka a speváčka Lindsay Morgan Lohan súhlasila, aby odteraz bola jednoducho Lindsay. Všetci vedia kto je Madonna, Lady Ga, i jej idol Marilyn.

A kto je Lindsay Lohan? Stroskotaná existencia šoubiznisu, trikrát liečená od závislosti na drogy, alkohol, sex. Normálne si sadnúť za volant bez vodičského oprávnenia, alebo, naopak, so súdnym zákazom šoférovať, spôsobiť nehodu a ujsť, ukradnúť klenoty v hodntoe 2500 dolárov, zbiť pomocníčku v domácnosti – to všetko má na rováši dnes 24-ročná slečna z Kalifornie, hollywoodska, herečka ešte známejšia však ako kráľovná bulváru. Na hrôzostrašné dva roky spomína aj jej osobný strážca – vraj takú divokú klientku ešte nemal.Veštil jej basu. A mala ju už štyrikrát.

Teraz okrem pokuty za trest odpracuje 480 hodín v charite. Z toho ako výchovu sudca jej uložil 2 dni služby v márnici, aby videla ako končia alkoholici za volantom! Koniec detským pochabostiam! Tak to ďalej nejde, predsavzala si pri prerušení väzby na kauciu. Ponižujúce lekcie dostala, keď pre začiatok priam žobrala o nejakú prácu, pričom pomoc očakávala najmä od blízkych.

Pokračovanie článku nájdete na stránke Woman.sk

Odporučte stránku

Odporúčame