Vianočný inšpiratívny večer so Slávkou Halčákovou

Slávka Halčáková Na inšpiratívnych večeroch s E–ženami sme viackrát dostali otázku na tému, aké semináre absolvujú zakladateľky projektu E–ženy alebo o akých ,,esenciách“ to občas voľne rozprávame. Po celoročnej práci venovanej podnikaniu a našim firmám sme sa rozhodli pre oddychový večer so vzácnou dámou, ktorá presnejšie zodpovie niektoré podobne zvedavé otázky.

Hosťkou Vianočného inšpiratívneho večera s E–ženami bola obľúbená slovenská herečka Slávka Halčáková.

Slávka Halčáková je autorkou divadelnej hry Esencie divokej ženy, je jedna z najpovolanejších žien, ktoré dokážu tému esencie, ale aj mnohé iné príbuzné témy bohato zodpovedať.

 

Fotogaléria z Inšpiratívneho večera s e-ženami:

Slávka rozprávala o svojich aktivitách, dojmoch a zážitkoch nielen z divadelného sveta. Otvorila svoju dušu, hovorila o sebe, o svojich radostiach aj smutných udalostiach. Veľa sme sa nasmiali, no tajne sme aj slzili pri smutných príbehoch z jej života. Rozprávala tak pútavo, že sme si museli spraviť prestávku, aby sa všetky e-ženy občerstvili.

Slávka nás pozvala na jej prvý seminár Esencie Emócií, o ktorom sa viac dočítate na domovskej stránke seminára: www.uspech-stastie.sk

Viac informácií o Slávke Halčákovej nájdete na jej domovskej stránke www.slavkahalcakova.sk

Slávka o sebe pre E-ženy

Stretnutie malo obrovský úspech, poniektoré z nás sme sa vybrali domov až okolo polnoci. Keď sme sa lúčili, mala som pocit, ako keby som bola nadnášaná pocitom radosti, harmónie a šťastia. V tomto momente závidím Gabike jej spisovateľské vlohy, lebo dokázala dať "na papier" to, čo asi v každej z nás v ten večer rezonovalo.

Odporúčam prečítať si príspevok Gabiky Revickej - ako vnímala Inšpiratívny večer so Slávkou Halčákovou ona.

Slávka, ďakujeme Ti za nezabudnuteľný večer!
S láskou
Monika

Komentárov 

 
0 # Douglas Rodgers 2015-12-05 02:00
Ahojte všetci,
    VIANOČNÉ úver na dosah ruky, rodičia / zákonní zástupcovia, osláviť Vianoce v veľkom štýle tým, že zabezpečí pôžičku od nás ešte dnes. Sme legitímne a seriózny vláda schválila úver spoločnosti, ponúkame osobné úvery, podnikateľské úvery, hypotekárne úvery a všetky druhy pôžičky fyzickým osobám a spoločnostiam so zlou úverovou záznamy, alebo ste v núdzi o peniaze splácať účty a investovať na podnikanie. Použiť dnes s nami a získajte rýchle schválenie dnes. 100% ZÁRUKA
  
Kontaktujte nás prostredníctvom e-mailu:
Douglasrodgersl
Webové stránky: www.douglasrodgersl oanfirm.tk
   aby vaše Vianočné oslava Pozoruhodný jeden !!!
Prosím, vážni ľudia by mali platiť iba.
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # JasonGaw 2017-07-26 07:10
398qpzkf8yk8t1ltvs

baidu

baidu

c4ji35xyk5o6weuz10
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 

Pridať komentár

Ďakujeme, že sa držíte témy vo svojich príspevkoch.


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Odporučte stránku

Odporúčame