Viete ako vznikla kaviareň Shtoor?

http://www.shtoor.sk/V čom podnikať, ako uspieť a vyniknúť, keď sa zdá, že sú všetky karty rozdané, všetky podnikateľské nápady minuté či obsadené a na našom trhu už niet miesta pre nové podnikateľské realizácie? Je to naozaj tak alebo je to pohľad, ktorý obmedzuje a pre prípad, že by ste predsa len chceli podnikať a byť vo svojej oblasti kreatívni, odstraší vás?

Otvárame vám pohľady dvoch špeciálnych hostí, ktorých sa máte možnosť pýtať na živo už 5.6.2012 o 17.30 na našej komornej besede v Bratislave (Apollo klub - Súkennícka4). Mirka a Martin Bajaníkovci, spolumajitelia siete kaviarní Shtoor, mimoriadne originálnych kaviarní, podnikatelia, ktorí podnikajú krátko, kreatívne a úspešne.

Často sa so svojimi klientmi a obchodnými partnermi stretávam v rôznych kaviarňach alebo v reštauráciách na rôznych miestach po Slovensku. Keď otvorím nápojový lístok, zväčša ho aj zúfalo zavriem, pretože ho poznám naspamäť. Takmer všetky kaviarne ponúkajú tie isté nealkoholické nápoje a podobné kávy na rovnaké spôsoby. Ak sa spýtam na bylinkové čaje, ponúknu mi zelený, kamilkový a mätový, akoby iné bylinky neexistovali, výnimočne občas sa kdesi objavil zázvorový.

U Shtoora je to inak. Preto ho navštevujem a vodím doň svojich hostí zo Slovenska aj zo zahraničia. Keď otvorím ich ponukový lístok, neviem, čo by som si vybrala skôr. Takmer každý nápoj je odlišný, originálny a z dielne tvorcov úspešnej kaviarenskej koncepcie. Ak ochutnáte shtoorovské koláčiky alebo dipy, zamilujete sa. Nepreháňam, odporúčam...

Originálne interiéry, v ktorých sú namiesto klasických lustrov štúrovské klobúky, štýlové posedenia pri nevšedných nápojoch a jedlách, atmosféra, ktorú dotvára prirodzené denné svetlo a navyše jazyk, akým autori projektu komunikujú, napomáhajú zapamätateľnosti v spomienkach návštevníkov. U Shtoora na vás dýcha štúrovčina. Ponukový lístok, upútavky na akcie, webstránku a všetko, v čom s vami autori nápadu komunikujú, si prečítate iba v staroštúrovčine. Napadlo by vám to?

Naozaj je plný trh? Naozaj sú všetky nápady vyčerpané? Milé dámy, pozývame vás na besedu s kreatívnymi ľuďmi, ktorí to vidia, rovnako ako my, inak. Stretneme sa 5.júna 2012 o 17.30 v Apollo klube v Bratislave, na Súkenníckej ulici č. 4.

Pre členky OZ Eženy - vstupné zdarma

Pre nečlenky - za symbolický poplatok 5 €

Beseda s Mirkou Bajaníkovou a Martinom Bajaníkom sa bude konať neďaleko Mlynských Nív, presné informácie zašleme všetkým záujemkyniam o účasť emailom.


Tešia sa na vás
Gabi Revická a Monika Jakubeczová

Odporučte stránku

Odporúčame