Beseda s troma Slovenkami spoza troch oceánov

Fotogaléria z besedy s troma Slovenkami (Ivica Juríková, Zuzana Banášová, Hana Stránska - Singleton) spoza troch oceánov, 6.11.2012 v Bratislave

FOTO: Linda Bohušová

 

Vaše referencie a postrehy:

Veľmi pekne vám chcem poďakovať za včerajšiu besedu s príznačným pomenovaním: Tri Slovensky spoza troch oceánov. Dievčatá, ďakujem veľmi pekne za to, že som mala tú možnosť.. Opäť raz skvelo zorganizovaná aktivita z „vašej dielne E-žien“. Veľmi som si to užila, oddýchla som si a mala možnosť si opäť niečo nové uvedomiť.

Erika Feketová

Včerajšia beseda bola úplne úžasná. Užila som si to, možno som sa aj príliš veľa vypytovala a nedala ostatným ženám šancu, ale mňa naozaj všetko zaujímalo. Bolo to veľmi podnetné a motivujúce. Som rada, že som si robila videá. aby som vám ich mohla neskôr poslať a tak isto aj kamarátke, ktorá v ďen besedy ochorela a preto tam so mnou nebola. Chcem sa Vám touto cestou ešte raz poďakovať za všetku tú náročnú prácu, ktorú pre všetky e-ženy aj nie e-ženy robíte. Včera to bolo úžasné, od dojmov som dlho nemohla zaspať. V hlave mi rezonovali rôzne časti a obrazy z besedy. Kiež by sa mi podarilo chodiť častejšie. Želám krásny deň a plno optimizmu.

Katarína Okoedion

Dievčatá, vďaka za skvelý večer, ženy spoza troch oceánov bol skvelý nápad. Hoci som podľa pôvodného názvu Ženy, ktoré sú za vodou čakala nejaké veľkopodnikateľky, zase ste milo prekvapili výberom. Konečne mi dochádza význam kréda "Aby žena ženou bola", ktoré stále opakujete pri projekte Ežena roka. Ďakujem vám!

Emília Trnavská

Dámy, ktoré ste prizvali by pokojne mohli byť hosťkami samostatných besied, toľko toho mali čo povedať. Hanka, svojimi postrehmi z Austrálie, Ivica, ktorá rozbehla biznis za krátky čas v Amerike a neskutočná Zuzka svojim rozprávaním o pomoci v Kalkate. Milo ma prekvapilo, že pomáha aj bezdomovcom na Slovensku. Výborný tip! Páči sa mi, ako poukazujete na necelebrity, ktoré sú často zaujímavejšie ako... Vôbec som neľutovala, že sme za vami s priateľkou cestovali niekoľko hodín. Oplatilo sa!

Mirka Považanová

Ďakujem za možnosť byť na besede so ženami za vodou - tie dve hodiny preleteli veľmi rýchle a ja doteraz niektoré veci ešte len spracovávam. Po veľmi dlhej dobe som mala pocit, že som v správny čas na správnom mieste so správnymi ľuďmi. Bola to obrovská úľava, že sa tam nikto na nič nehral, že všetko bolo skutočné a naozaj. Pre mňa to bol silný zážitok, ďakujem vám baby zaň, robíte to skvele. Zuzka bola pre mňa skutočne zjavením v tom najlepšom zmysle slova, má môj hlboký obdiv. Tak uprataného človeka som vo svojom živote mala málokedy možnosť stretnúť. :o))

Andrea Trávničková

Odporučte stránku

Odporúčame