Slávka Halčáková o sebe pre E-ženy

Slávka Halčáková o sebe pre portál E-ženy...keď ešte nebola e-ženou :-)

Vyštudovala som VŠMU - ČaBF, odbor herectvo a zahrala som si takmer vo všetkých bratislavských profesionálnych a alternatívnych divadlách. Začínala som v divadle GuNaGu, V SND som debutovala Čechovovou Čajkou.

Videli ste ma vo filme Modré z neba, v seriáloch Zborovňa. Panelák, Rádio a i.

Bola som prvou moderátorkou hudobnej relácie Deka Hity v TV Markíza. Vo Fun Rádiu a v Rádiu B1 som uvádzala vlastné autorské recesistické relácie „UFO“ a „Rebecca“. V divadle L a S som uviedla vlastné autorské predstavenie „Esencia divokej ženy“, v ktorom som hrala spievala a tancovala a ktoré som si aj napísala, produkovala a režírovala.

Aktuálne ma môžete vidieť v SND ako Annu Kareninu,V troch sestrách ako Mášu, v divadle Aréna v hre Mikve a v divadle GuNaGu v predstavení Sex, Mobil a Rock and Roll. Hosťujem u Juraja Turteva a Judity Kašovicovej na cd Krajina ticha Csolosto, kde som si aj zaspievala.

Som zakladateľkou festivalu zdravia, tvorivosti a poznania „Svetlo Zeme“, ktorý som prvý rok aj produkovala. Festival úspešne pokračuje v Šamoríne pod novým názvom Dych Zeme.

Posledné roky sa venujem témam, ktoré súvisia so vzťahom človeka k Zemi, k človeku, k prírode a následne k tvorivosti a umeniu. Som podporovateľkou alternatívnych technológii a trvalo udržatelného života, veľký fanúšik ekológie a bio a eko -produktov. Som členkou ASIACT (Medzinárodná akadémia farieb-pre umenie a vzdelávanie). Inšpiruje ma projekt Atlantída 3000. Pripravujem vlastné tvorivé workshopy.

Slávka Halčáková, www.slavkahalcakova.sk

Slávka Halčáková - Esencie divokej ženy Slávka Halčáková - Esencie divokej ženy Slávka Halčáková - Síra Slávka Halčáková - Síra Slávka Halčáková - Anna Karenina Slávka Halčáková - Anna Karenina Slávka Halčáková - Anna Karenina Slávka Halčáková - Esencie divokej ženy

Odporučte stránku

Odporúčame