Vianočný inšpiratívny večer 10.12.2010

Na inšpiratívnych večeroch s E–ženami sme viackrát dostali otázku na tému, aké semináre absolvujú zakladateľky projektu E–ženy alebo o akých ,,esenciách“ to občas voľne rozprávame. Po celoročnej práci venovanej podnikaniu a našim firmám sme sa rozhodli pre oddychový večer so vzácnou dámou, ktorá presnejšie zodpovie niektoré podobne zvedavé otázky.

Kto bude hosťkou Vianočného inšpiratívneho večera s E–ženami?
Slávka HalčákováObľúbená slovenská herečka Slávka Halčáková, autorka divadelnej hry Esencie divokej ženy, je jedna z najpovolanejších žien, ktoré dokážu tému esencie, ale aj mnohé iné príbuzné témy bohato zodpovedať.

Slávka o svojich aktivitách informuje internetový svet prostredníctvom svojej webstránky (www.slavkahalcakova.sk), ale my sme ju bližšie spoznali vďaka Araretame (systéme  liečivých vibračných esencií) a semináru, ktorý sa venoval tancom, ženskej energií a esenciám.

Veríme, že aj vás zaujíma, ako zharmonizovať svoju dušu s prácou alebo aj, ako zdokonaliť svoje vnútorné potreby s podnikaním.

Inšpiratívny večer bude tentokrát v piatok
Pri úvodnom zlaďovaní termínu inšpiratívneho večera nás celkom milo prekvapilo, že sme sa ustálili na termíne 10.12.2010 o 18.hod, čo vychádza na piatok a dámam zo vzdialenejších miest umožňuje zdržať sa v hoteli Relax-hotel-Senec na Slnečných jazerách. V prípade záujmu o ubytovanie ma kontaktujte prostredníctvom emailu ( Táto e-mailová adresa je chránená pred spambotmi. Ak ju chcete vidieť, je potrebné aby ste mali zapnutý JavaScript. ).

Nie ste členkou OZ E-ženy  a chcete byť na Inšpiratívnom večeri?
Našou pravidelnou nekomerčnou aktivitou sú Raňajky s E-ženami, ktoré organizujeme raz v mesiaci a každá prihlásená záujemkyňa sa ich môže jeden krát zúčastniť. Inšpiratívne večeri organizujeme však výhradne pre členky OZ E-ženy a stretávame sa na nich pravidelne. Informácie o ďalších výhodách členstva a o možnosti registrácie v našom občianskom združení nájdete na tejto stránke.

Prihláste sa na Vianočný inšpiratívny večer už dnes
Vianočnú atmosféru si spríjemníme občerstvením, stretnutie bude prebiehať v uzavretej miestnosti hotela, preto si vás dovoľujeme upozorniť na príspevok vo výške 10€ na osobu a poprosíme o jeho úhradu na mieste.

Prihláška na Inšpiratívny večer


Tešíme sa na vás, keď podnikáme on-line, je príjemné stretnúť sa off-line...

Gabriela Revická a vaše E-ženy

Odporučte stránku

Odporúčame