Aký bol slávnostný večer 9.12.2011?

Prvý ročník súťaže E–žena roka máme za sebou. Hoci to nebol malý projekt a stál nás veľa energie, skonštatovali sme, že sa do histórie E–žien zapísal ako úspešný. O tom, aký bol piatok 9.12.2011, vám prinášame krátku reportáž, ktorú ocenia hlavne tie z vás, ktoré medzi nás nemohli prísť...

"Keď sme si súťaž vymysleli, rozmýšľali sme, čo spravíme, keď sa nám nepodarí pre výherkyne získať žiadne. Povedali sme si, že dáme do ceny naše produkty. Monikine cédečka, moje knižky, prípadne konzultácie ako darčekový poukaz, alebo darčekový poukaz na dovolenku z mojej cestovky. A aby to nebolo len o cenách z našich firiem, v krajnom prípade sa zložíme a kúpime nejaký dar vhodný pre víťazku,“ začali sme úvod večera celkom neformálne a úplne mimo dohodnutého scenára. Táto spontánna spomienka na vznik súťaže nás však obe celkom rozveselila, lebo sme si uvedomili, aké obrovské ceny sa nám napokon podarilo do súťaže získať.

"Vy ste boli spúšťačom, pán Brunovský“, oznámila Monika šéfovi spoločnosti Trend. "Možno o tom ani neviete." Naozaj. Keď Gabika prišla za pánom Brunovským, tak sme ešte žiadneho mediálneho partnera nemali. Prísľub mediálnej podpory z jeho strany nás tak nadchol, že sme sa ihneď pustili do oslovovania ďalších partnerov súťaže.
Pár dní potom prišla Monika so skvelou správou, že spoločnosť Zoznam.sk daruje výherkyniam celkom 30 000 €-rovú mediálnu kampaň, okamžite nadchla aj Etarget, Websupport, QualityUnit.com, Modrykonik.sk, ModraStrecha.sk, Mojasvadba.sk a Martinus.sk.

Henrietu Karabovú a Janku Vančovú nám sprostredkovala naša PR managerka Zuzka Beňová a tak sa Woman.sk stali ďalšími silnými mediálnymi partnermi projektu.
Etarget nám okrem cien pre víťazky daroval aj silnú PPC reklamu určenú pre podporu súťaže a získavanie kandidátok.
Zuzka Kubálková nám darovala prenádherný wellness víkend v Top apartmánovom dome na Liptove, hotel Bránica dva wellness víkendy v štvorhviezdičkovom hoteli, hotel Chopin víkend v Prahe, salón krásy Viktórija zase skrášlovacie kúry a Mary Kay kozmetické balíčky.

Vo finále sa k nám s nádherným mediálnym priestorom pridali portály Obedovať, Relaxovať, Nakupovať a my sme sa taktiež rozhodli pridať aj naše ceny, teda darčekové poukazy pre pobyty na Slovensku, knižky Ukážem Ti Slovensko a knihu Momenty zo života vydatej ženy (od Gabriely Revickej) a motivačné CD-čka Zresetujte svoju myseľ. Reštart nestačí!, Úspech a šťastie na dosah, Meditácie a afirmácie na každý deň (od Moniky Jakubeczovej).

V prvej časti večera sme sa rozprávali s prítomnými porotcami súťaže, ktorí stručne zhodnotili kandidátky, samotný projekt Ežena roka 2011 a samozrejme zodpovedali aj naše zvedavé otázky. Pán Oliver Brunovský (Trend), Peter Šebo (Zoznam.sk), Martin Kováč (Etarget), Michal Truban (Websupport), Janka Vančová a Heňa Karabová (Woman.sk) zhodne tvrdili, že ich zaujala nápaditosť, originalita a šikovnosť našich kandidátok a vypichli niektoré zvlášť zaujímavé príbehy e-žien. Následne sme sa rozprávali o ich biznise, pričom sme sa dotkli aj témy blog verzus facebook a dôležitosť off-line podpory pre online podnikanie. Na záver rozhovoru nám všetci prítomní hostia porozprávali o ich smelých plánoch do budúcna, k čomu sme im popriali veľa úspechov.

V druhej časti oficiálneho programu sme sa rozprávali s hosťkami súťaže: s herečkou Slávkou Halčákovou, s Didianou z Fun rádia a s moderátorkou Alenkou Kuišovou. Hľadali sme prepojenie témy žena a internet tak, ako to vnímajú oni. Slávka má vlastnú webstránku, prostredníctvom ktorej informuje o všetkých svojich pracovných aktivitách (seminároch, voňavých konzultáciách, divadelných predstaveniach, atď). Didiana má na svojom webe síce len svoj kontakt, ale vyzdvihla efektivitu fun fonu, pre ktorý robieva rozhovory pre čitateľov webstránky Fun rádia. Alenka Kuišová webstránku síce nemá, ale zamýšľa sa nad spracovaním svojich početných (a mimoriadne čítaných) statusov na facebooku. Bol to veľmi milý a ženský blok prepojený rozmanitými príbehmi a skombinovaný so súvislosťami s alternatívnym vnímaním sveta. Tak ako jedna časť publika žiadala preklad odborných výrazov, kým rozprávala mužská časť poroty, tak druhá časť publika žiadala preklad niektorých slov z oblasti alternatívy. Zábavné, milo netechnické...

Na záver sme víťazkám odovzdali ceny. O umiestnení jednotlivých kandidátok sa máte možnosť dočítať v článku Kto je E–ženou roka 2011. Večer sa predĺžil vďaka samotnému vyhodnoteniu súťaže, keďže sme rozdali až 18 cien!  Slávnostný večer sme ukončili pri občerstvení a voľnými rozhovormi s našimi hosťami, s kandidátkami súťaže, s novinárkami a sympatizantmi, ktorí nás prišli podporiť.  

Naše poďakovanie patrí aj všetkým tým, ktorí v rámci vstupného a vložného prispeli do fondu E-ženy a pomohli nám tak podporiť charitatívne projekty, ktoré v rámci fondu E-ženy podporujeme.

Všetkým dámam, ktoré sa rozhodli zapojiť do prvého ročníka súťaže ďakujeme a želáme mnoho úspechov, efektívne podnikanie a spokojných klientov!

Gabriela Revická a Monika Jakubeczová,
organizátorky súťaže Ežena rokaFOTOGALÉRIA

Autorka fotografií: Linda Bohušová

Tags:

Odporučte stránku

Odporúčame