Ako písať blogy, ako robiť rozhovory a súvislosti s marketingom webstránky

Ako písať blog, ako robiť rozhovory a súvislosti s marketingom webstránkyAk vás baví písanie, vaša cesta k tvoreniu obsahu webstránky bude jednoduchšia. Ak zvolíte vhodný pomer kľúčových slov v súlade s hodnotným obsahom, môžete marketing vašej webstránky výrazne podporiť ďalšími aktivitami. Napríklad písanie blogov alebo tiež rozhovorov s ľuďmi, ktorých odpovede sú blízke téme vášho podnikania, ponúkajú viacero spôsobov využitia. Jedným je kontinuálna podpora vašej jestvujúcej webstránky, no ďalší môže otvoriť nové méty vášho podnikania, kde sa vám okrem jeho rozvoja môže otvoriť úplne nový podnikateľský zámer. Zaujíma vás ako na to?

Pozývame vás na celodenný júnový workshop, ktorý je prvý zo série vzdelávacích aktivít pod názvom Prosperujte vďaka vašim talentom. Uskutoční sa 19.6.2014 od 9.30 hod do cca 19.00 hod v centre Ahaki, v Bratislave (je nutné prihlásiť sa vopred).

Ako napísať dobrý blog nám vysvetlí jedna z prvých slovenských blogeriek Henrieta Holubeková.

Ako urobiť dobrý marketing (pre knihu) bude téma Martina Štrbu zo spoločnosti Martinus. Ako napísať skvelý rozhovor nám bude prednášať Palo Hlubina z časopisu Profit.

Celým workshopom vás bude sprevádzať organizátorka akcie Gabriela Revická, ktorá všetkým účastníkom ponúka navyše 35 % bonus na individuálne vzdelávacie produkty.

 

Cena workshopu je 55 € + DPH,  pre členky OZ E-ženy je cena znížená na 45 € + DPH.

Zaujíma vás, ako súvisí písanie blogov a rozhovory s možnosťami podnikania na internete? Pošlite emailom popis, čomu sa najradšej venujete a koľko času ste ochotní venovať projektu, ktorý môže byť pre vás zaujímavý v oblasti PR, na zvýšenie efektivity vášho podnikania. Odpoveď dostanete bez ohľadu na to, či budete účastníčkami a účastníkmi workshopu, no prihlásené dámy (i pánov) časovo uprednostníme.

 

 

Kontakt: Táto e-mailová adresa je chránená pred spambotmi. Ak ju chcete vidieť, je potrebné aby ste mali zapnutý JavaScript.

 

 

Odporučte stránku

Odporúčame