Hostky panelovej diskusie na konferencii Posúvame sa ďalej...

Panelová diskusia na konferencii Posúvame sa ďalej...Na konferencii Posúvame sa ďalej, ktorá sa uskutoční 12.3.2013 v hoteli Chopin v Bratislave, sa počas panelovej diskusie budeme rozprávať s viacerými obdivuhodnými ženami o ich ceste za splnením svojich snov. Prinášame vám krátke predstavenie úžasných dám, na ktoré sa môžete tešiť.

 

 

Magdaléna Dorčáková

 

Magdaléna Dorčáková (www.obehnisvet.sk)

Počas materskej dovolenky sa rozhodla pre vlastné podnikanie, okrem iného aj preto, aby bola so svojou vytúženou dcérkou čo najdlhšie doma. Rozhodla sa premeniť svoj bežecko–cestovateľský koníček na biznis. Krátko po absolvovaní kurzu pre začínajúce podnikateľky (kde spoznala aj E-ženy) založila prvú cestovnú kanceláriu s ponukou zájazdov na bežecké preteky v zahraničí s cieľom „obehnúť svet“. Pre klientov – bežcov – zabezpečuje kompletný servis, garantuje štartové miesta na maratónoch, ktoré sú niekedy aj rok vopred beznádejne vypredané.

 

Anna Berecová Anna Berecová (www.annasalon.sk)

Šitie bolo jej záľubou už odmalička a tak to zostalo mnoho rokov, až kým v ňom po roku 1989 nezačala podnikať. Finančná kríza ju však prinútila svoje zákazkové krajčírstvo zatvoriť, krátko nato jej diagnostikovali osteoporózu a na jej starostlivosť zostala odkázaná aj jej mama. Napriek tomuto všetkému a navyše vo veku, keď by iní už pomýšľali na dôchodok, sa naučila nielen pracovať s počítačom, ale aj vytvoriť si vlastnú webovú stránku, a tak ako päťdesiatštyriročná začala svoj „on-line život“. Dnes vedie on-line aj off-line kurzy šitia a prevádzkuje e-shop s vlastnými výrobkami.

 

 

Dáša PolievkováDáša Polievková

Študovala organickú chémiu, psychológiu a ľudské zdroje a od začiatku svojej kariéry sa venuje rôznym podobám personalistiky. Za svoj najväčší úspech v tejto oblasti považuje využitie historickej šance podieľať sa na integrácii Slovenska do EÚ. Dnes sa však viac zameriava na koučing, ktorý jej umožňuje robiť to, čo vie asi najlepšie: motivovať ľudí vo fáze neistoty, rozhodovania alebo slabosti. Okrem toho sa venuje aj dobrovoľníctvu, napísala prvý človečo-mačací slovník a píše novú knihu o nie jednoduchých ľudských vzťahoch. Aktuálne je zamestnaná v spoločnosti s medzinárodnou pôsobnosťou, ale v krátkom čase uvažuje o realizácii svojho podnikateľského sna.

 

Martina Valešová Martina Valešová (www.organizatorka.sk)

Víťazka posledného ročníka súťaže E-žena roka – sympatia začala podnikať v polovici roka 2012, krátko na to, ako opustila svoje stabilné a finančne zaujímavé zamestnanie. Poskytuje služby profesionálnej organizátorky v domácnostiach a prevádzkuje e-shop so zameraním na vintage a retro materiál na tvorenie a malé drobnosti pre domácnosti. Viac na Organizatorka.sk.

 

 

Neprehliadnite ostatných prednášajúcich tejto úžasnej akcie: Konferencia Posúvame sa ďalej…

 

Viac informácii o konferencii Posúvame sa ďalej...

 

Tags:

Odporučte stránku

Odporúčame