Slávka Halčáková: "Každá prírodná katastrofa nám ukazuje, že máme očistiť seba aj planétu." (prednášajúca na konferencii Posúvame sa ďalej...)

Slávka Halčáková Poznáme ju nielen ako herečku, ale i ako osobnosť s nevšedne vzácnymi názormi na témy dotýkajúce sa ekológie vo vzťahu k Zemi i k sebe. Momentálne je na materskej dovolenke s dcérkou Jasminkou. Svoj vstup na konferencii E-žien zameria na tému Vedomé podnikanie, no dotkne sa aj otázky Prečo takmer každá žena túži byť herečkou a ako nás táto túžba mýli. Ako môže žena zdravo zrealizovať túto túžbu a čo jej môže priniesť v podnikaní a v osobnom živote?

Slávka prostredníctvom svojho vstupu pootvorí vzácne tematické okruhy:

 

 • Ako politika marketingu a reklamy odvádza našu pozornosť od skutočných hodnôt
 • Práca v súlade s bežným životným poslaním
 • Ako sa klameme v mene biznisu a pomyselného úspechu
 • Čo je úspech
 • Akú hodnotu pripisujeme peniazom
 • Emócie v práci
 • Ženský princíp v podnikaní, byť ženou
 • Byť pravdivá v podnikaní – v sebarealizácii, v spoločnosti, pre seba
 • Čo znamená byť užitočná v spoločnosti
 • Zem – náš domov, Zem miesto na život a sebarealizáciu, Zem živá dýchajúca bytosť
 • Čo to skutočne znamená "Connecting people"

Viac o Slávke Halčákovej

Vyštudovala herectvo na Vysokej škole múzických umení Bratislave. Divákom sa predstavila v rôznych divadelných predstaveniach - v SND si napríklad zahrala Annu Kareninu, Čechovovu Čajku alebo aj Mášu v Troch sestrách. Mali ste možnosť vidieť ju v divadelnom prestavení Mikve (dráma súčasnej izraelskej autorky) v divadle Aréna a vo viacerých hrách v divadle GuNaGu (aktuálne napríklad aj v predstavení Čakanie na Gotta). Slávka je autorka, producentka a režisérka vlastného predstavenia Esencia divokej ženy. V televízii si zahrala významnú rolu vo filme Modré z neba, hrala i v seriáloch Profesionáli a Druhý dych a jej hlas môžete počuť i v populárnom seriáli Kosti. Je študentkou alchymickej Školy čuchu, zakladateľkou Festivalu zdravia, tvorivosti a poznania Svetlo Zeme, ktorý dnes pokračuje pod názvom Dych Zeme. Vedie terapeutické konzultácie, ktoré nazvala "Ekológia duše", spojené s vôňami aj s vlastnými esenciami, ktoré vyrába a vedie zážitkové semináre na tému vnútorného dieťaťa. Je Aura-soma praktikantkou a členkou ASIACT – Medzinárodnej asociácie farieb pre vedu umenie a vzdelávanie. Podporuje a propaguje prirodzené- fyziologické pôrody a najnovšie tiež spolupracuje so združením certifikovaných laktačných poradkýň MAMILA.


Slávka Halčáková spolupracuje s ekologickými a neziskovými organizáciami a na svojom novom internetovom portáli www.svetlozeme.sk, ktorý onedlho spustí, sa bude zaoberať témami trvalo udržateľného života a citlivého prístupu človeka k človeku a k Zemi.

 

Neprehliadnite ostatných prednášajúcich tejto úžasnej akcie: Konferencia Posúvame sa ďalej…

 

Viac informácii o konferencii Posúvame sa ďalej...

 

Zdroj: www.slavkahalcakova.sk
Spracovali: Veronika Shaughnessy a Gabriela Revická

Tags:

Odporučte stránku

Odporúčame