Marta Kunáková Plávková: Čítanie z tváre alebo neverbálna komunikácia

Marta Kunáková PlávkováS témou lektorky o neverbálnej komunikácii sa budete môcť bližšie zoznámiť na našej pripravovanej konferencii Posúvame sa ďalej, ale v decembri vám ju predstavíme prostredníctvom ochutnávky k tejto užitočnej téme, a to pred našimi Vianočnými trhmi. Zaujíma vás, ako môžete informácie o neverbálnej komunikácii využiť pre skvalitnenie vášho podnikania? Pozývame vás na nevšedné stretnutie o neverbálnych prejavoch, o ktorých sa často nepíše ani v odbornej literatúre - prihláška.

Ako pomôcť svojmu podnikaniu i sebe pri výbere obchodných partnerov, zamestnancov, ako zistiť zákulisné vyjadrenia klientov na základe neverbálnej komunikácie. Neobyčajné poznanie, ktoré môže rozšíriť možnosti vášho podnikania. Staré čiernobiele nemé filmy - "tajomstvá bez slov" - vedia však pobaviť, zarmútiť, donútia nás premýšľať. Ako to, že im rozumieme? Vieme sa rozprávať bez slov? ,,Som čudáčka, ktorá si vypína zvuk televízora, čo sedí často sama v kaviarňach a vníma ľudí. Hltám dlhé roky všetku dostupnú literatúru o komunikácii, hlavne o tej neverbálnej," hovorí o sebe Marta Kunáková Plávková. ,,Moje slová budú určené všetkým, ktorí majú dobrý zrak, avšak mnohé prehliadajú."

Obe akcie sa uskutočnia na Súkenníckej ulici v Bratislave, Čítanie z tváre - neverbálna komunikácia od 13:00 hod., hneď potom budeme mať Inšpiratívne stretnutie s E-ženami, ktorého sa účastníčky workshopo- besedy môžu zúčastniť výnimočne, aj keď nie sú členkami OZ E-ženy (informujte sa o výhodách členstva). Od 16:30 hod. sa začínajú naše Vianočné trhy.

Vstupné (symbolický príspevok za sálu):
pre členky: 1 Euro
pre nečlenky: 7 Eur

PRIHLÁŠKA

 


Odporučte stránku

Odporúčame