Zaujímate sa o stáž? Hľadáme stážistov a stážistky

StážistiPracovná stáž je obdoba brigády. Stážista alebo stážistka získavajú prax v odborných pracovných pozíciách, ktorá je pre ich ďalšiu kariéru alebo pri hľadaní novej práce potrebná. Naši stážisti a stážistky môžu vďaka praxi získať prehľad nielen o fungovaní občianskeho združenia, ale najmä o rôznych formách podnikania cez internet. Navyše otvárame priestor pre podobný charakter stáže aj v našich spoločnostiach (s orientáciou na cestovný ruch – fungovanie cestovnej a realitnej kancelárie, literatúru, internet marketing, administrácie webstránok, organizácia chodu spoločnosti, atď.).

Čo všetko sa môžete ako stážistka alebo stážista naučiť?

V rámci nášho občianskeho združenia (aj v rámci spoločnosti Tricio – literárna a prázdninová spoločnosť aj v rámci Akadémia-MIA s.r.o.) sa môžete naučiť alebo zdokonaliť:

 • techniku písania článkov pre webstránky a portály
 • komunikáciu s čitateľmi webstránok, emailovú komunikáciu (kultúra písania emailov)
 • zručnosti v oslovovaní iných partnerských stránok alebo i firiem
 • používanie nových redakčných systémov
 • organizovanie komorných workshopov, ale aj väčších seminárov
 • získať rozšírené informácie o internetovom marketingu
 • vnoriť sa do problematiky sociálnych sietí, SEO a Usabilityľovú skupinu
 • ako efektívne podnikať na internete a čeliť zlodejom času(time management)
 • ako premostiť podnikanie s podnikaním iného podnikateľského subjektu – ako tvoriť networking v podnikaní

Benefity, ktoré môžete počas stáže získať

Pre aktívne pôsobiacich stážistov ponúkame mimoriadne zvýhodnenú alebo aj bezplatnú účasť na workshopoch a seminároch nášho občianskeho združenia (v prípade spolupráce s Tricio Literary and Holiday Company, s.r.o. – literárne workshopy aj na workshopoch pre autorov rukopisov, v prípade spolupráce s Akadémia-MIA,  s.r.o. v oblasti online marketingu a tvorby webstránok).

Po ukončení stáže získate:

 • potvrdenie o odbornej praxi,
 • prehľad o vyššie uvedených témach,
 • referenciu do životopisu.

Nevyhnutná podmienka a vítané zručnosti

Nevyhnutnou podmienkou pre získanie stáže je výborná znalosť slovenského jazyka, pretože ho budete používať ako základný komunikačný nástroj. Vítané sú všetky vaše ďalšie zručnosti, ale hlavne záujem o naše témy, chuť písať a propagovať sa, úmysel spoznať cestu vlastného uvedenia sa na trhu.

Aktuálne ponuky pre stážistov
V  súčasnosti ponúkame pre stážistky a stážistov neplatené pozície, avšak so silnou protihodnotou, ktoré vám môžu pomôcť pri vašej plánovanej kariére. V prípade záujmu nám pošlite krátky email o tom, čomu sa venujete, čo ovládate a kam chcete smerovať.

V prípade niektorých pozícii na miesto stážistu alebo stážistky máme rezervné finančné zdroje pre záujemcov so zručnosťami v oblasti grafického dizajnu alebo aj so základnými grafickými zručnosťami a pre tých, ktorí majú zručnosti v tvorbe webových stránok v redakčnom systéme Wordpress.

 

Kontakt: Táto e-mailová adresa je chránená pred spambotmi. Ak ju chcete vidieť, je potrebné aby ste mali zapnutý JavaScript.

 

Tags:

Odporučte stránku

Odporúčame