Konferencia: Posúvame sa ďalej... 12.3. 2014 v Bratislave

Cítite, že je čas pohnúť sa ďalej?

Ste na správnej ceste, no chcete sa inšpirovať podobne úspešnými ľuďmi?

Pozývame Vás na konferenciu, na ktorej Vám predstavíme niekoľko inšpiratívnych osobností.

Jarná konferencia Celý náš život niekde smerujeme. Niekto sníva o úspešnej kariére, niekto iný túži po ideálnom vzťahu a niektoré ženy chcú byť len skvelé matky. A niekto si postaví cieľ tak, že chce mať všetky vymenované želania v jednom. Je jedno kde je náš osobný cieľ, kvalitný život je o pohybe. Stagnácia pochováva aj biznis.

Prvá konferencia E-žien si dala za cieľ pomôcť účastníkom vykročiť a pohnúť sa z miesta správnym smerom.  Samotní prednášajúci sú ľudia, ktorí sa rozhodli ísť si za svojim snom. Sú to osobnosti a podnikatelia, ktorí aj keď v živote zastali, znova a znova vstanú a pokračujú na svojej ceste. Veríme, že ich príbehy budú pre vás inšpiráciou a rady hnacím motorom aj na vašej ceste za svojim snom.


Konferenciu povedú a prednášajúcich vyspovedajú: Gabriela Revická a Monika Jakubeczová

Prednášajúci:

igor-orvisky-profil

Igor Orviský
Ako sa dostať z bodu "A" kde ste, do bodu "B" kde chcete byť

Igor je otvorený a optimisticky naladený človek plný neutíchajúceho entuziazmu.
Založil spoločnosť VÁŠ CIEĽ  s.r.o., súčasne pôsobí ako mentor vo viacerých spoločnostiach v rámci SR aj ČR.
Prednáša a organizuje semináre pre verejnosť, zamerané na osobnostný rozvoj a pozitívne myslenie.
Je autorom knihy EMOČNÝ LABYRINT,  ktorej cieľom je podporiť skutočnú originalitu človeka.
www.vasciel.sk

Článok o Igorovi Orviskom (na E-zeny.sk)


Slávka Halčáková

Slávka Halčáková
Vedomé podnikanie

O podnikaní v súlade s naším životným poslaním. O podnikaní, ktoré presahuje materiálny úspech. O podnikaní, z ktorého môže profitovať celá planéta. Zamyslenie sa nad vzťahom medzi slobodou a zodpovednosťou v podnikaní. Vedomé podnikanie - projekt Svetlo Zeme.
Slávka je zakladateľka Festivalu zdravia, tvorivosti a poznania Svetlo Zeme. Je Aura-soma terapeutickou praktikantkou a členkou ASIACT– Medzinárodnej asociácie farieb pre vedu umenie a vzdelávanie. Vedie terapeutické konzultácie, vyrába vlastné voňavé esencie. Vedie zážitkové semináre. Spolupracuje s ekologickými a neziskovými organizáciami.
www.slavkahalcakova.sk

Článok o Slávke Halčákovej (na E-zeny.sk)

Júlia Lorencovič

 

Júlia Lorencovič
Osobný príbeh prvej slovenskej navigačnej dôstojníčky

Júlia naviguje lode,na ktorých sa plaví takmer 5000 pasažierov a ďalších 1800 ľudí z posádky. Po 12-tich rokoch plavenia sa na moriach celého sveta, sa rozhodla zostať doma a uprednostniť svoju ženskú prioritu. Založila si vlastné on-line podnikanie a hoci má obrovské profesionálne skúsenosti, jej nové pracovné pôsobenie je podobné mnohému, čo rieši každá on-line podnikateľka. Otvoríme spolu pohľady na dva odlišné svety jednej ženy. 
www.jlnavigator.sk

Článok o Júlii Lorencovič (na E-zeny.sk)

 

Čo sa chce spýtať E-žien šéfredaktor časopisu Profit Palo Hlubina Šéfredaktor Profitu Palo Hlubina bude klásť rôzne zvedavé otázky vybratým výherkyniam súťaže E-žena roka (2011, 2012, 2013). Bude to autentický, podnetný a možno aj zábavný vstup s mužom, ktorého sme si v článku E-muži: Palo Hlubina – šéfredaktor inšpiratívneho magazínu Profit dovolili označiť za E-muža. V panelovej diskusii sa predstavia:
Mária Karlubíková (Klartec.sk) - E-žena roka 2011
Mirka Števková (Jaspravim.sk) - E-žena roka 2012
Tamara Osaďanová (Bruncher.sk) - E-žena roka 2013
Viac informácií sa dočítate v článku TU.

Vida Ági

 

Vida Ági
Osobný príbeh matky podnikateľky, ktorá udáva tempo a smer v online podnikaní pre ženy-matky v Maďarsku. Ako sa rodí biznismama

Ági pochádza z Maďarska, je vyštudovaná psychologička a odborníčka v online marketingu. Jej cieľom je pomáhať matkám v tom, aby mohli prežiť harmonický život, k čomu patrí dobrý vzťah s rodinou ale aj kariérny rast. Cez online produkty a offline prednášky, tréningy či kurzy učí matky ako podnikať na internete a ako si k tomu vytvoriť webovú stránku. Je súčasťou nielen domácich, ale aj zahraničných projektov. Na jej online kurzoch sa doteraz zúčastnilo vyše 10 000 matiek a jej blog číta mesačne okolo 300 000 čitateliek. Vydala knihu „Üzletanyu születik“ (Narodenie matky-obchodníčky), ktorá sa okamžite stala bestsellerom.
www.gazdagmami.hu

Článok o Vida Ági (na E-zeny.sk)

 

Erika Feketová Erika Feketová
Kúzlo osobnosti - náš sprievodca
To, kým si, je posolstvo, nielen to, čo hovoríš
Erika Feketová je zakladateľka vzdelávacej spoločnosti Espiral, ktorá sa zameriava prioritne na ženu ako celistvú bytosť. Je koučkou, trénerkou profesijného a osobnostného rozvoja, motivátorkou, s viac ako 19-ročnou praxou práce s ľuďmi, nie len so ženami a nie len v biznise. Zároveň je garantom projektu Premena - projektu zmeny myslenia ženy v zmysle vizáže ale i osobnostného rozvoja. Na prednáške sa dozvieme, že sršať šťastím je neuveriteľne sexi, ako objavovať a rozvíjať svoje hodnoty a o tom, že produktivita nemá predchádzať sebaúcte, ale mala by byť výsledkom inšpirácie a vášne!
www.espiral.sk

Článok o Erike Feketovej (na E-ženy.sk)

 

 

Panelová diskusia s e-ženami:
Panelová diskusia na konferencii Posúvame sa ďalej...Rozprávať sa budeme o ich ceste za snami:  
Magdaléna Dorčáková - www.obehnisvet.sk - získala 2. miesto v kategórii E-žena sympatia našej súťaže E-žena roka 2013
Anka Berecováwww.annasalon.sk - získala cenu Woman.sk v našej súťaži E-žena roka 2012
Dáša Polievková
Martina Valešová - www.organizatorka.sk - získala 1. miesto v kategórii E-žena sympatia našej súťaže E-žena roka 2013

Viac informácii si prečítajte v článku TU.

Hotel Chopin Bratislava

 

 

Termín, miesto a cena:

Dátum: 12.3.2014
Čas: od 9,00 hod. do 17,00 hod.
Miesto: Hotel Chopin Bratislava
Vstupné pre členky OZ: 35 Eur
Vstupné pre verejnosť: 55 EurKonferencia je otvorená pre ženy aj pre mužov.

 

 

Program:

  • 9,00 Privítanie účastníkov, úvod (Monika Jakubeczová a Gabriela Revická)
  • 9,15 Júlia Lorencovič (JLnavigátor.sk)
  • 10,15 Erika Feketová (Espiral.sk)
  • 11,15 Vida Ági (Maďarsko - gazdagmami.hu))
  • 12, 00 OBED (nie je v cene vstupenky)
  • 13,15 Čo sa chce spýtať E-žien šéfredaktor časopisu Profit Palo Hlubina?: Mária Karlubíková, Mirka Števková, Tamara Osaďanová
  • 14,15 Igor Orviský (VasCiel.sk)
  • 15,15 Slavka Halčáková (SlavkaHalcakova.sk)
  • 16,15 panelová diskusia s Dášou Polievkovou, Annou Berecovou a Magdalénou Dorčákovou - diskusiu povedie Gabriela Revická
  • 17,00 koniec - losovanie vstupeniek z účastníkov konferencie

 

Partnermi konferencie sú:

Hotel Chopin Bratislava

Chutné kytice

 

Pripravili sme pre vás zaujímavosti počas konferencie:

Paulína Šimečková - masáž v sede

AMMA - masáž v sede od Paulína Šimečková
Na Slovensko "prilieta" hit zo západu - moderné masáže v sede cez oblečenie (nielen) pre zaneprázdnené biznismanky. Paulína - lietajúca masérka z Bratislavy nám predstaví jedinečný koncept rýchlej a účinnej Amma masáže, ktorú si účastníčky budú môcť vychutnať priamo počas Konferencie. Technika 15-minútovej Amma masáže vychádza zo starej japonskej tradície shiatsu a preto je jej pozitívny účinok na celý organizmus zaručený.
www.masazvsede.sk

 

 

 

Medzi účastníkmi konferencie vylosujeme dve vstupenky
v hodnote 2 x 397 Eur

na exkluzívny dvojdňový workshop Marka Anastasiho, ktorý sa uskutoční 17.-18.5.2014 v Bratislave.
Viac na domovskej stránke www.laptopmillionaire.sk

 

workshop - laptopmilionar.skFoto: archív E-zeny.sk a prednášajúcich
Autorka úvodnej ilustračnej fotografie: Viki Revická

 

 

Prihláška na konferenciu Posúvame sa ďalej...

 

 


Ďalšie informácie:

Marta Kunáková Plávková

Marta Kunáková Plávková
Čítanie z tváre alebo neverbálna komunikácia

ZMENA! Pôvodne avizovaná spíkerka Marta Kunáková Plávková medzi nás zo zdravotných dôvodov, žiaľ, nemôže prísť. Skvelou správou je, že s ňou pripravujeme novú aktivitu v blízkych mesiacoch.
Ako pomôcť svojmu podnikaniu i sebe pri výbere obchodných partnerov, zamestnancov, ako zistiť zákulisné vyjadrenia klientov na základe neverbálnej komunikácie. Neobyčajné poznanie, ktoré môžu rozšíriť možnosti vášho podnikania. Staré čiernobiele nemé filmy - "tajomstvá bez slov" - vedia však pobaviť, zarmútiť, donútia nás premýšľať. Ako to, že im rozumieme? Vieme sa rozprávať bez slov? ,,Som čudáčka, ktorá si vypína zvuk televízora, čo sedí často sama v kaviarniach a vníma ľudí. Hltám dlhé roky všetku dostupnú literatúru o komunikácii, hlavne o tej neverbálnej," hovorí o sebe Marta Kunáková Plávková. ,,Moje slová budú určené všetkým, ktorí majú dobrý zrak, avšak mnohé prehliadajú."

 

Saša Šmidáková

Saša Šmidáková
Osobný príbeh podnikateľky, ktorá vytvorila on-line podnikanie celonárodného rozmeru a otvorila priestor mnohým ďalším ženám

ZMENA! Pôvodne avizovaná spíkerka Saša Šmidáková medzi nás z rodinných dôvodov, žiaľ, nemôže prísť. Skvelou správou je, že s ňou pripravujeme novú aktivitu v blízkych mesiacoch.
Na začiatku boli Sašine vlastnoručne vyrobené handmade šperky. Keďže už vtedy mala po boku talentovaného webdizajnéra, zrodila sa stránka, ktorá dala šancu aj iným ženám prezentovať svoje hand-made výrobky. A časom sa z hobby stala známa značka SAShe, ktorá dnes združuje kreatívnych ľudí s originálnymi nápadmi bez hraníc. Cieľom zakladateľky portálu je, aby slovenský handmade dizajn žil. Aby sa dostal do ulíc, aby sme denne stretávali veselé brošne, originálne kabelky, unikátne tričká, aby na stenách viseli slovenské obrazy a fotografie.
www.sashe.sk

Článok o Sashe Šmidákovej (na E-zeny.sk)

Odporučte stránku

Odporúčame