Vianočné trhy E-žien 2013

Vianočné trhy E-žien 2013

Opäť vám prinášame možnosť predstaviť svoje internetové podnikanie naživo na Vianočných trhoch E-žien 2013. Byť offline aspoň medzi E-ženami je úžasná príležitosť nielen pre samotný predaj produktov, ale aj pre vytvorenie nových kontaktov a obchodných partnerstiev. A okrem toho sa môžete inšpirovať...

Za každou webstránkou je živý človek. Za každou virtuálnou prezentáciou je ktosi, kto vdýchol podnikateľskému nápadu život a premietol ho do formy vhodnej pre internetové podnikanie. Spoznajte sa naživo a otvorte sa navzájom. Vidieť sa tvárou v tvár je úžasne podnetné.

Preto sme sa aj tento rok rozhodli podporiť networking medzi členkami nášho občianskeho združenia a otvoriť sa aj našim čitateľkám, ktoré majú vlastné webstránky a rady by ich prezentovali naživo. Začiatkom decembra organizujeme Vianočný trh e-žien, na ktorom môžete prestaviť svoj e-biznisy a svoje webstránky, dohodnúť prepojenia vašich aktivít alebo sa len tak zoznámiť off-line.

Vianočný trh e-žien - prezentujte svoju webstránku naživo

Každá z vás má príležitosť a priestor pre promotion svojho webu v takej forme, akú považuje za najprijateľnejšiu. Vlastný stôl, vlastná stolička a predstavujete to, čo si prajete zviditeľniť na našom vianočnom trhu. Členky nášho občianskeho združenia za túto možnosť neplatia nič, nečlenky hradia poplatok vo výške 10 €. Pokiaľ sa rozhodnete stať členkou OZ E-ženy do Vianočných trhov E-žien, rovnako neplatíte žiadny poplatok (viac o výhodách členstva).

Ak ste on-line, buďte občas aj off-line

Internetové podnikanie má mnoho výhod a keď je dobre nastavené prináša obrovskú efektivitu i reguláciu nákladov. Čo mu trochu predsa len chýba, čím môžete byť vo svojom podnikaní iná pre svojich klientov i obchodných partnerov, je osobný kontakt. Komunita žien, ktoré rozvíjajú svoj biznis na webe sa neustále rozvíja a spoznáva. Nie je preto zlé, stretnúť sa občas osobne.

Kto je za e-shopom, webstránkou, portálom

Predstavte si, aké to bude úžasné: pri jednom stole si môžete pozrieť "naživo" látky pre patchwork, pri druhom možno ochutnáte skvelý čaj, či lahodnú čokoládu, započúvate sa do motivačných CD, spoznáte autorku zaujímavých konzultačných produktov, fotografku s ponukou jej foto-portrétov, vyberiete si z rôznych druhov darčekových poukazov pre zimnú dovolenku alebo kúpeľný pobyt, privoniate si k levanduliam, alebo sa natriete s novými druhmi rôznych olejov za výborné ceny… Veríme tiež, že Vianočné trhy E-žien prinesú ďalšie úspešné obchodné spojenia medzi členkami, ale aj nečlenkami OZ E-ženy. Atmosféra bude určite výborná, veď si ju vytvoríme my sami a ďalší hostia sú vítaní!

Detailnejšie o akcii

Vianočné trhy E-žien budú 4.12.2013 o 16:30 hod. v Apollo Klube na Súkenníckej ulici 4 v Bratislave (www.apolloklub.sk). Príprava pre vystavovateľky sa začína o 16:00 hod.

Tesne pre Vianočnými trhmi budeme mať krásnu akciu Čítanie z tváre alebo neverbálna komunikácia s Martou Kunákovou Plávkovou a Inšpiratívne stretnutie s E-ženami, na ktorom sa budú tentokrát zúčastniť aj tie dámy, ktoré nie sú členkami OZ Eženy a zaplatili si účasť na Čítaní z tváre.

Neváhajte a príďte prezentovať svoje produkty a služby. Vlaňajšie Vianočné trhy sa veľmi vydarili - pozrite sa sami na fotogalériu.

Vstupné: dobrovoľné, príspevok bude použitý pre účelu Fondu E-ženy.


Rezervácie pre vystavujúce e-podnikateľky a prihlášky na naše vianočné trhy.

 

Tešíme sa na vás,

Gabika a Monika

 

Vianočné trhy E-žien 2013

Odporučte stránku

Odporúčame