Kde nájdete E-ženy v marci a v apríli 2013

Niektoré obdobia sú náročnejšie, niektoré pokojnejšie. Či ide o súkromný život, alebo pracovný, platí to v každej sfére života. Pre E-ženy je toto jarné obdobie znova trochu pestrejšie, keďže okrem rutinných pracovných aktivít nám pribudli aj verejné vystúpenia. Kde všade sa s nami môžete stretnúť?

12.3.2013 – beseda s Mirkou Peťkovou

Máme za sebou úspešnú a veľmi lukratívnu besedu s Mirkou Peťkovou, ktorá nám rozprávala nielen o hypno-pôrodoch, ale aj o pripravovanom summite Inspired Woman a zaujímavom životnom osude jej partnera Marka. Fotogalériu si môžete pozrieť tu.

19.3.2013 – TREND konferencia

Už budúci týždeň sa uskutoční konferencia organizovaná spoločnosťou TREND s názvom: Žena musí všetko. Ako zistí, čo naozaj chce? - Úspech nie je výsadou mužov, rovnako ani šťastie, peniaze či nezávislosť. K časti: Ako naštartovať vlastný biznis alebo úspešnú kariéru pozvali aj nás, Gabiku Revickú a Moniku Jakubeczovú. V našom vystúpení sa dotkneme tém:

Začnite podnikať, buďte úspešná v kariére.

Vety, ktoré majú zmysel, ale obsah za nimi sa v bežnom živote hľadá ťažko. O tom však, že sa to dá, na čo sa treba pripraviť a akých častých chýb sa vyvarovať, povedia ženy, ktoré si vlastný biznis alebo úspešnú kariéru už naštartovali.

Viac informácií nájdete na stránke Konferencie.Etrend.sk

22.-24.3.2013 – Inspired Women

Na trojdňovom summite Inspired Women o ženách, sexualite a nežnom pôrode, okrem toho, že Gabika Revická vystúpi ako spíkerka, 23.3., v sobotu (po jej prednáške Ako prispôsobiť pracovný život osobnému. Nie naopak.), v čase medzi 11,00-12,00 hod. pokrstí jej najnovšiu knihu Juliet a tá druhá - Slávka Halčáková.

Pripomíname, že členky OZ E-ženy majú 25% zľavu na vstupenky.

Viac informácií o summite nájdete na domovskej stránke Inspired Women.

10.4.2013 – Ekonomická Univerzita

Je pre nás cťou vystúpiť na pôde ekonomickej univerzity v Bratislave ako prednášajúce. Téma, ktorou sa budeme zaoberať je: online podnikanie a ženy v online biznise.

12.-14.4.2013 Inner Winner

Na jarnom festivale Inner Winner v Bratislave opäť vystúpime ako hosťky. Tentokrát sa budeme rozprávať s účastníkmi o najčastejších otázkach v online podnikaní. Počas trojdňovej akcie môžete zažiť 36 interaktívnych workshopov, zrelaxovať v korporátnej čajovni, na vlastnej koži vyskúšať bezplatný koučing od certifikovaných koučov a koučiek a prežiť veľkú Smiechopárty. Kompletný program si môžete tu.

17.4.2013 workshop SEO - krok za krokom k úspechu vo vyhľadávaní Google

A samozrejme budeme aj na našom workshope, ktorý organizujeme v spolupráci s Katkou Molnárovou (víťazka E-žena roka 2012).

Témy, ktorým sa budeme venovať počas workshopu:

  • základy SEO mýty a fakty
  • technické predpoklady stránok pre nasadenie SEO
  • ako spraviť dobrú analýzu kľúčových slov
  • SEO onpage a na čo sa zamerať
  • Linkbuilding mýty a fakty
  • pripravte si vlastnú Linkbuilding stratégiu
  • SEO reporting

Srdečne vás pozývame, rovnako vašich priateľov a priateľky. E-ženy majú výhodu, ale workshop je otvorený aj pre nečlenky a nečlenov! Viac informácií a prihlášku nájdete na stránke E-zeny.sk.

23.4.2011 autogramiáda a beseda / Panta Rhei

O knihe Juliet a tá druhá, ktorou Gabika Revická spustila vlnu diskusií sa budeme môcť rozprávať na otvorenej autogramiáde spojenej s besedou, a to o 17,30 hod. v Panta Rhei na Poštovej ulici. Ženská energia, ženská sexualita a rozpomínanie na vnútornú bohyňu budú kľúčovými slovami večera, ktorý bude moderovať Dado Nagy. Nezabudnite nám  dať avízo o vašej účasti prostredníctvom Táto e-mailová adresa je chránená pred spambotmi. Ak ju chcete vidieť, je potrebné aby ste mali zapnutý JavaScript.

30.4. Literárna beseda / Panta Rhei

E-ženy sú mediálnym partnerom Literárnych besied, ktoré organizuje v rámci svojich literárnych aktivít Gabika spolu s moderátorkou Alenkou Kuišovou. Za hosťa besedy si tentokrát pozvali ikonu literárnych tém na Slovensku – práve moderátora Dada Nagya. Ak máte chuť besedovať na tému Aké knihy píšeme, aké knihy čítame, stretneme sa o 17.30 v Panta Rhei na Poštovej ulici. ,,Koláčiková“ tradícia pokračuje – to znamená, že sú vaše koláče vítané. Info o účasti prosíme zaslať na Táto e-mailová adresa je chránená pred spambotmi. Ak ju chcete vidieť, je potrebné aby ste mali zapnutý JavaScript.

 

 

Odporučte stránku

Odporúčame