E-ženy na východnom Slovensku

Na základe početných dopytov žien – podnikateliek z východného Slovenska sme sa už koncom roka 2011 rozhodli, že pripravíme zázemie pre naše zastúpenie v niektorej z východných metropol. Vyše roka sme si všímali prácu, kariérny a osobnostný vývoj jednej z našich nominantiek. Pred niekoľkými dňami sme prijali definitívne rozhodnutie – je to ona. Predstavujeme vám našu východnú spojku, t.j. dámu pre zastúpenie E-žien na Východe, Valiku Petrovú.

Keď sme sa zoznámili, odchádzala z dlhoročného pôsobenia v cestovnom ruchu, vyskúšala si v nej všetko – prevádzkovanie ubytovacieho zariadenia v komplexnom rozmere, sprevádzanie zahraničných hostí na Slovensku, marketing a komunikáciu vysokoštandartného ubytovania, ale aj podrobné nároky legislatívy na podnikanie. Hľadala zmenu, ktorá by viac tolerovala jej časový harmonogram a životné ciele. V niektorých ohľadoch sa táto zmena dostavila, v niektorých sa k nej ešte len približuje.

Raňajky s E-ženami aj na východnom Slovensku

Legislatíva pre začínajúce podnikateľky, informácie o podnikaní cez internet, základné kritéria pre webstránky, ako aktualizovať on-line pôsobenie a udržiavať si prvenstvo v Google, teda odpovede na najčastejšie otázky, ktoré dostávame, vám spoľahlivo odpovie na Raňajkách s E-ženami Prešove, resp. v Košiciach aj Valika Petrová. Otázky týkajúce sa tém, ktoré sú špeciálne cielené na Moniku - ohľadom webových stránok  (návrh, príprava, marketing, efektivita, zvyšovanie návštevnosti) / alebo otázky cielené na Gabiku (Ako založiť cestovnú kanceláriu, Ako tvoriť obsah webstránok,  Ako vydať knihu, atď.) nám naša "východná spojka" v prípade potreby pretlmočí a my vám na ne primerane odpovieme.

Prvé off-line stretnutie pre nečlenky nášho občianskeho združenia v Prešove bude už tento mesiac, a to 18.12.2012 o 10,00 hodine a prihlásiť sa naň môžete prostredníctvom formulára. O presnom mieste konania vás budeme informovať emailom po odoslaní prihlášky (alebo telefonicky od Valiky Petrovej).

Občianske združenie E-ženy sa dostáva z bratislavského kraja bližšie k ženám z východného Slovenska. Našu pravicu sme ponúkli. Je už len na vás, milé dámy, či túto pomocnú ruku prijmete a prídete na Raňajky s E-ženami. Čaká na vás Valika Petrová a cez ňu sprostredkovane aj my.


Tešíme sa na vás!

S radosťou vám prinášame profil Valiky Petrovej.

 

Gabika Revická a Monika Jakubeczová

 

 

Odporučte stránku

Odporúčame