Najväčší festival vzdelávania Inner Winner po prvý krát na Slovensku – 19.-21.10.2012!

Dovoľujeme si vám odporúčať festival vzdelávania Inner Winner, na ktorom sa odprezentujú aj zakladateľky Občianskeho združenia E-ženy Gabriela Revická a Monika Jakubeczová. Festival Inner Winner (Vnútorný Víťaz) predstavuje jedinečné nekomerčné vzdelávacie podujatie zamerané na vnútorný osobnostný rozvoj človeka a firiem.

Jesenný festival sa uskutoční súčasne v Bratislave aj v Prahe v termíne 19.10.21.10.2012. Nadväzujeme na tri úspešné festivaly v Prahe, kde sme privítali viac ako 1000 účastníkov z viac ako 150 spoločností.

Slovo festival, pochádza z latinského FESTIVUS, t.j. oslava, radostná udalosť. Festival Inner Winner je miestom spoločnej inšpirácie, oddychu a vzdelávania. Netradičným spôsobom prináša počas troch dní v neformálnej tvorivej atmosfére 36 interaktívnych workshopov, na ktorých vystúpia špičkoví lektori zo Slovenska, Čiech aj zahraničia. Pozvanie na festival prijali aj zahraničné osobnosti ako Jazz Rasool (UK), Brian Tracy (USA) (autor viac ako 40 svetových bestsellerov o osobnostnom rozvoji) a Marie Diamond (UK), ktorú ste mohli vidieť účinkovať vo filme The Secret. Predstavíme Vám najnovšie svetové trendy z mnohých oblastí osobnostného aj firemného rozvoja. Okrem zaujímavých a inšpiratívnych workshopov budeme štartovať každé ráno korporátnym bubnovaním a smiechológiou. Čaká Vás networking v korporátnej čajovni, vysypávanie pieskových mandál a množstvo ďalších sprievodných akcií.

Tematické okruhy festivalu:

firemné konštelácie . mediálny koučing . dynamika bohatstva . prezentačné zručnosti . mentalita hojnosti . sebakoučovanie . time manažment . efektívny stres manažment . intuitívna pedagogika . NLP . sociálne siete . dance coaching . leadership . šťastie v práci . change manažment . mozgový jogging . typológia osobnosti . korporátne feng shui . blue ocean strategy . neuroleadership . myšlienkové mapy . firemné  ho´oponopono . tvorivá vizualizácia . efektívne učenie . transformácia vnútorných postojov . kreatívne myslenie . umenie improvizácie . win win strategy

Pozrite si atmosféru festivalu Inner Winner ako aj videá z predchádzajúcich ročníkov na stránke www.inner-winner.sk.

Bližšie informácie o vstupenkách si pozrite na stránke www.inner-winner.sk.

Radi Vás privítame na spoločnom stretnutí v októbri a budeme radi, ak pozvete na festival aj svojich partnerov a známych.

 

 


Odporučte stránku

Odporúčame