Dôležitá výzva pre všetky naše čitateľky!

Stalo sa vám už niekedy, že ste si povzdychli: „Ak by som to vedela dopredu, že sa toto stane, tak by som spravila to, čo som stále odďaľovala...“ Milé dámy, dnes nadišiel ten čas, kedy môžete predísť takémuto povzdychu. O čo ide?

Budúci rok sa udeje niečo, o čom vám teraz ešte nemôžeme podať bližšie informácie. Bude to ale veľkolepé, senzačné a nečakane geniálne. Tie dámy, ktorých sa to bude týkať, budú (podľa nás) veľmi natešené. Ich biznisu to môže priniesť úžasnú podporu.

Pripravujeme pre E-ženy jednu senzačnú „vec“, ktorou súčasťou môžete byť aj vy. Budete k tomu potrebovať len dve veci:

  1. uveriť nám bez toho, že by sme zatiaľ prezradili o čo ide,
  2. zviditeľniť sa na našom webe.

Zviditeľniť sa môžete napríklad:

  • členstvom v OZ E-ženy s tým, že vyplníte formulár pre VIP článok o vás (aj keď nemáte ešte online biznis, ale plánujete ho),
  • ako členka OZ spustíte svoju sekciu do blogu a prispejete článkami, alebo pošlete niekoľko článkov bez toho, že by ste chceli dlhodobo vytvárať obsah danej sekcie (vtedy vaše články zaradíme do sekcie „Ďalšie články v blogu“,
  • kandidujete v súťaži E-žena roka 2012 – aj keď si dnes myslíte, že ste malá firmička, živnostníčka, ktorá teraz začala svoje pôsobenie. Naozaj už neváhajte, nemáte čo stratiť!


Nikdy predtým nebolo tak dôležité publikovať na našom portáli, ako v tomto období. Ak sa budete držať prvého bodu, čiže ak nám teraz uveríte, a do konca roka využijete niektorú z hore uvedených možností, uvidíte, budúci rok sa vám to mnohonásobne oplatí.

Na dnes toľko. Naozaj vám viac ešte nemôžeme povedať, ale úprimne vám držíme palce, aby ste pocítili naliehavosť tejto výzvy. Tak rady by sme vám prezradili o čo ide, aby ste ani sekundu neváhali a začali písať svoje príbehy... Ale nemôžeme.

Ak vás teda táto správa natoľko nadchla, že ste sa rozhodli byť súčasťou našej veľkolepej budúcej „veci“, potom treba spraviť nasledovné:

  • ak podnikáte online – registrujte sa do súťaže E-žena roka 2012 a podľa pokynov, ktoré dostanete nám zašlite čím skôr vašu prihlášku s fotkou.
  • ak ste už vlani kandidovali v súťaži E-žena roka 2011, pošlite nám aspoň jeden článok do blogu. Článok musí spĺňať jedno z dvoch kritérií: musí byť motivačný, po ktorom čitateľ/ka povzdychne: ak to dokázala ona, dokážem to aj ja!, alebo hodnotovo prínosný (čiže rady čo a ako má čitateľ/ka spraviť aby dosiahla svoj cieľ.) Pošlite nám váš článok a my vám poradíme.
  • ak ste členkou OZ E-ženy, skontrolujte, či máte vyplnený VIP príbeh. Ak nie, prihláste sa na stránku E-zeny.sk a potom prejdite k formuláru http://www.ezeny.sk/vip-e-zeny?sobi2Task=addNew  Ak vyplníte formulár po prihlásení, neskôr ho budete môcť editovať.
  • ak ste len našou čitateľkou, odporúčame stať sa členkou Občianskeho združenia E-ženy, vyplniť svoj VIP príbeh a najlepšie by bolo poslať nám aj jeden článok do blogu.


Ak máte akékoľvek otázky, napíšte nám na Táto e-mailová adresa je chránená pred spambotmi. Ak ju chcete vidieť, je potrebné aby ste mali zapnutý JavaScript.

Pevne veríme, že sme vás dostatočne zaujali, aby sme budúci rok nemuseli povedať, že škoda, že nie ste súčasťou „tejto veci“, no my sme vás upozorňovali...

Tešíme sa na vaše maily, registrácie, články, príbehy, prihlášky!Monika Jakubeczová a Gabriela Revická

 

Komentárov 

 
0 # 2014-11-29 01:52
Hi! Do you know if they make any plugins to protect against hackers?

I'm kinda paranoid about losing everything I've worked hard on. Any recommendations ?
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 

Pridať komentár

Ďakujeme, že sa držíte témy vo svojich príspevkoch.


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Odporučte stránku

Odporúčame