Mária Závodná

Mária Závodná Milé ženy, môj príbeh by mohol byť príbehom hociktorej z vás. Tak ako mnohé iné ženy, aj ja som už  od najútlejšieho veku doslova zbožňovala oblečenie a  všetko pekné a celé hodiny dokázala tráviť jeho pozorovaním či laickým vytváraním. Tajne som obdivovala každú veľkú dámu, ktorá elegantne plula v mojom okolí. Nekonečné hodiny prezerala obrázky krásnych žien a modeliek, skúšala rôzne kúsky zo šatníka mojej mamičky, babičky aj tiet a zvŕtala sa pred zrkadlom.

Napriek tomu som svoj život venovala štúdiu praktických vecí, pretože tak nejako sa to vtedy „malo robiť“...:) Napriek mnohým pracovným úspechom som však nikdy nebola vnútorne spokojná a naplnená a získané pozície som  vždy opustila. Až som sa opäť veľkou obkľukou dostala k oblečeniu.

Moja PR spolupráca so spoločnosťou Marco Mirelli skončila síce obojstranným sklamaním, mne osobne však pomohla nasmerovať ma späť na cestu, po ktorej som od detstva túžila – byť v kontakte s krásou a oblečením.  Stále som však hľadala spôsob, akým to robiť. Začala som tým, že som si rozšírila a prehlbila vzdelanie v tejto oblasti – história módy, príbehy jednotlivých návrhárov aj značiek, absolvovala rôzne kurzy pre štylistky a poradkyne, vizážistiku aj koučing.

A vtedy niekedy to do seba zakliklo: veď môžem perfektne spojiť to, čo milujem  (krásu a obliekanie) s tým, v čom mám tiež veľký talent a vzdelanie (učiť iných) a s tým, čo som počas svojho života získala (výborná znalosť viacerých svetových jazykov). Online podnikanie je na vzostupe a ja vďaka svojim schopnostiam vlastne nebudem mať žiadne hranice len vesmír!

Vytvorila som prvý koncept online kurzu, vyskúšala ho na blízkych ľuďoch. Po ich nadšenom hodnotení a s ich povzbudením som sa do  všetkého pustila „naostro“. Vytvorila som webové stránky, spustila reálny kurz a začala hrať svoju hru.

Pocity, ktoré pri vedení živých webinárov mám, sú neopísateľné. Milujem to, čo robím. Milujem otázky žien, ktoré chcú spoznať pravidlá krásneho obliekania a štýlu. Každá jedna nečakaná otázka, každá jedna prekážka sa mi prvý krát v živote zdá skvelou možnosťou, ako moje služby zlepšovať a rásť. Milujem ten pocit po pár týždňoch, keď vidím, ako sa mení pohľad žien na seba samé, ako si postupne začínajú klásť otázky, aby pre seba našli oblečenie,  ktoré v ten moment naozaj chcú a potrebujú oni a ako si nakoniec  upracú svoj šatník presne podľa svojho zámeru.

Pôvodná myšlienka robiť online kurzy sa rozrástla do obrovského projektu s možnosťou expanzie na celosvetové trhy. Ďalším veľkým krokom za hranice možného sú online konzultácie osobných farieb. O ďalších veľkých krokoch na ktorých už pracujem zatiaľ nechcem z dôvodu obchodného tajomstva hovoriť – ide o úžasnú pomôcku pre všetky ženy,  o ktorej doposiaľ všetci tvrdili, že nie je možné ju urobiť. Neviete si predstaviť moju radosť, keď som prišla na spôsob – AKO SA TO DÁ!

Mojou víziou je, že chcem vytvoriť priestor a možnosť pre  to, aby  každá  žena mohla spoznať pravidlá toho, ako vytvárať  harmóniu a krásu – sú totiž úžasne jednoduché a univerzálne. Vďaka nim môžeme byť krásne nielen my, ale postupne robiť krajšími všetkých a všetko ostatné okolo nás.   Robiť tento svet krajším a lepším miestom pre život.

S úctou a vďakou,

 

Mária Závodná
www.klucktvojejkrase.sk

 

 

Neprešlo jazykovou korektúrou. (Pozn. redakcie)

 

 

Ďakujeme našim cteným sponzorom a partnerom

za podporu súťaže E-žena roka 2014.

 

Zoznam.sk

 

QualityUnit


Onlinetoro.sk - partner súťaže E-žena roka


PSDigital - partner súťaže E-žena roka


Modrykonik.sk


Espiral.sk - partner súťaže E-žena roka

Jaspravim.sk - partner súťaže E-žena roka


M2Business - partner súťaže E-žena roka

Websupport.sk - partner súťaže E-žena roka

Etarget.sk - partner súťaže E-žena roka


Woman.sk - partner súťaže E-žena roka

Slovnaft - partner súťaže E-žena roka

Terrabella.sk - partner súťaže E-žena roka

 

Mediálni partneri projektu

Profit - partner súťaže E-žena roka


Podnikam.sk - partner súťaže E-žena roka
Woman.sk - partner súťaže E-žena roka
Jakubeczova.sk - partner súťaže E-žena roka

 

Ceny darovali tiež

 

Fengshui-byvanie.sk

Finsolution.sk

Svadobna-fotografka.sk

Lifekoucing.sk

Konopnydvor.sk

Pilates-plus.sk

Viola.sk

Prestieranie.sk

Developing-support.sk

Chutnekytice.sk

Bruncher.sk

Lindia.sk

Organizatorka.sk

Pocomtuziazeny.sk

Handmadedarceky.sk

Masazvsede.sk

Doggietour.sk

 

Páči sa Vám náš projekt a chceli by ste sa podieľať na súťaži E-žena roka ako partner?
Budeme rady, ak nás budete kontaktovať cez podpora@e-zeny.sk.

Odporučte stránku

Odporúčame