Marcela Vargová

Marcela Vargová K svetu kozmetiky som mala blízko odmalička. Fascinovali ma fľaštičky a krabičky v maminej poličke v kúpeľni, ceruzky na oči, modré očné tiene v umelom puzdierku... Na očiach 5 ročného dievčatka vyzerali skutočne fenomenálne  :-)

 

Riadenie kozmetické salónu je pre mňa splnením sna. Cesta k nemu nebola taká jednoznačná. Kedysi som bola totiž presvedčená, že by som mala robiť v živote to, čo sa odo mňa očakáva. A tak snažiac sa o to, byť vážená v spoločnosti, v rodine, medzi kamarátmi, som sa usilovala o to byť najlepšia v škole. Jednotkári mali predsa punc výnimočnosti. Čo na tom, že to bolo z predmetov, ktoré ma vrcholne nebavili. Matematika bola pre mňa vždy strašiakom. Na druhej strane, hoci som milovala biológiu a chémiu, z obáv, že by som nezvládla vysokoškolské nároky na ne, neodvážila som sa prihlásiť na medicínu. Povedala som si, že keď chcem pomáhať ľuďom a byť pre nich "bútľavou vŕbou", dám sa na štúdium teológie a budem farárkou. A hlavne, budem "dosť vážená" v spoločnosti a ľudia ma budú počúvať.  Dnes sa nad tým už len pousmejem. Ešte počas štúdia na univerzite som pracovala v americkej počítačovej firme, kde som sa naučila zákazníckemu servisu a teamovej práci.

 

Práca však ostávala prácou, a väčšie naplnenie mi neprinášala. A tak som sa stále vracala k myšlienke pracovať s kozmetikou a so ženami, pre ženy. Čítala som knihy, navštevovala školenia, kurzy,  zahrabala som sa do ženského sveta. Vtedy som zistila, že ma veľmi baví aj online marketing. Náš web považujeme za našu výkladnú skriňu, a podľa výkladu sa zákazníci rozhodujú, či vstúpia a dajú nám svoju dôveru. Je pre nás kľúčovým faktorom pri získavaní klientely.

Počas materskej dovolenky vo mne dozrela myšlienka na vlastný kozmetický salón, dnes tomu takmer nemôžem uveriť, že začíname svoj štvrtý rok pôsobenia na trhu. Aktívnej práci pri ošetrovaní pleti klientiek sa už nevenujem, mám v teame úžasné ženy, profesionálky vo svojom odbore, ktoré svoju prácu milujú.

V súčasnosti sa venujem marketingu salónu Laurentis, rozvíjaniu ponuky našich služieb a nášmu novému projektu Esencia ženskej duše. Radi by sme vytvorili komunitu žien, ktoré sa budú spolu stretávať a navzájom sa inšpirovať na ceste hľadania seba samej.

Mám veľké šťastie, že sa mi v mojej práci podarilo skĺbiť to, k čomu som odmalička inklinovala - biológia človeka v starostlivosti o pleť je povinnou výbavou vedomostí, chémia kozmetických produktov je pre mňa doslova fascinujúca alchýmia, nikdy ma neprestane baviť skúmať zloženie produktov a rozumieť mu, naše klientky sú inteligentné ženy, ktoré sa zaujímajú o to, čo robíme, a radi čítajú článočky zo sveta kozmetiky, blogy, tipy na starostlivosť, a tak viem, že ma počúvajú :-) Napĺňanie potrieb našich klientiek o krásnej pleti a relaxe v príjemnom prostredí je pre mňa veľkou satisfakciou a motorom, ktorý ma neustále dobíja energiou. Keď sa tieto veci spoja s úžasnou rodinou, môžem povedať, že vediem spokojný a naplnený život a to sa snažím prenášať aj na svoje okolie a klientky.

 

Mgr. Marcela Vargová
www.laurentis.sk

 

 

 

Neprešlo jazykovou korektúrou. (Pozn. redakcie)

 

 

Ďakujeme našim cteným sponzorom a partnerom

za podporu súťaže E-žena roka 2014.

 

Zoznam.sk

 

QualityUnit


Onlinetoro.sk - partner súťaže E-žena roka


PSDigital - partner súťaže E-žena roka


Modrykonik.sk


Espiral.sk - partner súťaže E-žena roka

Jaspravim.sk - partner súťaže E-žena roka


M2Business - partner súťaže E-žena roka

Websupport.sk - partner súťaže E-žena roka

Etarget.sk - partner súťaže E-žena roka


Woman.sk - partner súťaže E-žena roka

Slovnaft - partner súťaže E-žena roka

Terrabella.sk - partner súťaže E-žena roka

 

Mediálni partneri projektu

Profit - partner súťaže E-žena roka


Podnikam.sk - partner súťaže E-žena roka
Woman.sk - partner súťaže E-žena roka
Jakubeczova.sk - partner súťaže E-žena roka

 

Ceny darovali tiež

 

Fengshui-byvanie.sk

Finsolution.sk

Svadobna-fotografka.sk

Lifekoucing.sk

Konopnydvor.sk

Pilates-plus.sk

Viola.sk

Prestieranie.sk

Developing-support.sk

Chutnekytice.sk

Bruncher.sk

Lindia.sk

Organizatorka.sk

Pocomtuziazeny.sk

Handmadedarceky.sk

Masazvsede.sk

Doggietour.sk

 

Páči sa Vám náš projekt a chceli by ste sa podieľať na súťaži E-žena roka ako partner?
Budeme rady, ak nás budete kontaktovať cez podpora@e-zeny.sk.

Odporučte stránku

Odporúčame