Gemzická Ivana

Keď sa pozriem na svoj život späť jasne vidím, že cieľom života je učiť sa a napredovať na svojej ceste. Učiť sa láske a odpúšťaniu a nezostávať na tom istom mieste. Vedieť načúvať hlasom našich blízkych radcov, ktorí nás oslovujú pretože aj oni naše napredovanie potrebujú.

Môj príbeh je ako veľa iných. Chcela som mať rodinu a mám ju. Hľadaním spôsobu ako byť s rodinou a súčasne pracovať vzniklo www.palickovanacipka.sk - portál o paličkovanej čipke a farbách.  Na začiatku bolo veľa otáznikov a dohadov, či to má alebo nemá zmysel. Dnes už môžem povedať, že má.

Moji zákazníci ma svojimi  objednávkami priviedli do situácií, ktoré na prvý pohľad nemali riešenie. Aktivity sa postupne rozrastali a nabaľovali a veľmi často nebol potrebný materiál. Nasledovali nové hľadania a zmena dodávateľov, až sa z toho vzišiel   www.vytvarny-e-shop.sk. Nové situácie sú často skúškou trpezlivosti. Teraz sa mi veľmi hodí všetko čo viem a mám – štátnica z marketingu, informačných technológií, prax v účtovníctve a predovšetkým podpora rodiny.

Žijem s rodinou na krásnom mieste. Z jedného okna vidím Vysoké a z druhého Nízke Tatry. Fotografie z našich vychádzok po brehoch Liptovskej Mary mi pripomínajú atmosféru mora. Sú tu krásne miesta, máme ich radi a preto tu žijeme. Môj obdiv a úcta už roky patrí aj remeselným výtvarným technikám. Spojením tohto môjho hobby a manželovho fotografovania vznikol www.slovaksuvenir.eu - tu sa chceme obaja aj autorsky realizovať.

Už mám našťastie za sebou obdobie, keď som si nechcela priznať, že sa potrebujem pracovne realizovať. Chcem pracovať a tvoriť. A som šťastná, že som našla spôsob ako si toto svoje želanie splniť aj ako manželka a matka. Viem, čo všetko mám a vážim si to.

Život sa mi zdá stále inšpirujúcejší. Možno sa v tom, ako ho vidím a vnímam mýlim a možno nie. Z úprimného srdca ďakujem všetkým svojim blízkym aj vzdialeným radcom za ich láskavú podporu.

 

Gemzická Ivana

www.palickovanacipka.sk
www.vytvarny-e-shop.sk
www.slovaksuvenir.eu

 

Neprešlo jazykovou korektúrou. (Pozn. redakcie)

 

Hlasujte a vyhrajte

 


Partneri projektu

Zoznam.sk

RUonline.sk


QualityUnit.com

Terrabella.sk

 

 

 

 

Websupport

 

Woman.sk

 

Mojasvadba.sk
Svadba a inšpirácie
Tehotenstvo, pôrod, dieťa - Modrykonik.sk
Tehotenstvo, pôrod, dieťa
Modrastrecha.sk
Stavba a rekonštrukcia

 


 

Mediálni partneri projektu

 

 

Zoznam.sk

Profit

 

 

Internet-marketing-strategie.sk, Tricio.sk a ďalší mediálni partneri

 


Páči sa Vám náš projekt a chceli by ste sa na ňom podielať ako partner projektu E-žena roka?
Budeme radi, ak nás budete kontaktovať cez info@e-zeny.sk.

Odporučte stránku

Odporúčame