Mihalenková Martina

Čo ma inšpirovalo k online podnikaniu:

Online podnikanie je fantastický spôsob ako osloviť množstvo ľudí v rovnakom čase a v rôznych kútoch sveta.  Je to obrovský trh, ktorý  dáva nekonečné možnosti. Mňa osobne k online podnikaniu inšpiroval nečakaný darček – labrador Tristan. Keďže to bol môj prvý psík, musela som sa hlavne naučiť ako s ním „spolunažívať“. Bolo pre mňa dosť náročné získať všetky dôležité informácie o starostlivosti a výchove psa. No najväčším problémom sa stala spoločná dovolenka! Rozhodla som sa teda, že to ostatným psičkárom trochu uľahčím a vytvorila som turistiký portál pre dovolenku so psom.

Čomu som sa venovala pred podnikaním:

Pred podnikaním som veľa cestovala. Pracovala som na rôznych pozíciách v GB, USA i vo Francúzsku a napokon som niekoľko rokov strávila na riečnych výletných lodiach po celej Európe. Spoznávala som rôzne kultúry a stretávala  nových ľudí, ktorí chtiac-nechtiac ovplyvnili môj život. Práca v zahraničí ma naučila samostatnosti, flexibilite, dodala mi  viac sebavedomia a podporila moju priebojnosť. Keď som sa konečne usadila na Slovensku, zamestnala som sa ako log. manager v dopravnej firme. No práca pod nátlakom a takmer žiadna motivácia zo strany vedenia ani možnosť osobného rastu ma len utvrdili v tom, že sa mám spoľahnúť na svoju intuíciu a ísť za svojim snom. Mám na viac!

Čo som vyštudovala:

Vyštudovala som Management na City Univerzity v Trenčíne a popri práci som študovala aj ruský jazyk na univerzite Sorbonne v Paríži.

V čom podnikám teraz:

Teraz som na materskej dovolenke a popri všetkých tých nových veciach, ktoré denne objavujem, sa venujem svojej cestovnej agentúre Doggie tour s.r.o., ktorá sa špecializuje na dovolenky so psom.

V ktorej časti Slovenska pôsobím:

Krása online podnikania spočíva v tom, že môžete podnikať odkiaľ chcete, aj z takej maličkej dedinky, ukrytej na severovýchode Slovenska, ako je Vyšná Pisaná. Nič mi nebráni v tom, aby som sa premiestnila s notebookom niekde inde, ale tu mám taký malý raj na zemi.

Ako mi pomáha moje online podnikanie:

Som na materskej dovolenke. Každá matka vie, čo to všetko obnáša, a preto som veľmi rada, že podnikám online. Nemusím cestovať za prácou a všetok svoj čas tak môžem efektívne rozdeliť medzi svoju rodinu a prácu.

O mojej rodine:

Moja rodinka sa nedávno rozrástla. Okrem partnera a labradora Tristana, ktorý je členom rodiny už skoro 3 roky, k nám pribudol ďalší člen rodiny, synček Jurko.

Voľno časové aktivity, ktorým sa venujem:

Turistika je určite aktivita, ktorej sa venujem najviac. Dobíja ma pozitívnou energiou, ktorú potrebujem, aby som dokázala fungovať v našom svete. Neviem si predstaviť nič krajšie, ako objavovanie nových krásnych miest, ktoré Vás naplnia pocitom šťastia. V zime turistické topánky mením pravidelne za bežky a všade mi samozrejme robí spoločnosť Tristan.

Ciele, plány, priania, posolstvá:

Mojim cieľom je, aby sa firma rozrástla a mala medzinárodnú klientelu. Chcem poskytnúť psičkárom maximálny komfort, spokojnosť a servis tým, že nájdu všetky potrebné informácie na jednom mieste, na portály doggietour.sk

 

Mihalenková Martina
www.doggietour.sk

 

Neprešlo jazykovou korektúrou. (Pozn. redakcie)

 

Hlasujte a vyhrajte

 


Partneri projektu

Zoznam.sk

RUonline.sk


QualityUnit.com

Terrabella.sk

 

 

 

 

Websupport

 

Woman.sk

 

Mojasvadba.sk
Svadba a inšpirácie
Tehotenstvo, pôrod, dieťa - Modrykonik.sk
Tehotenstvo, pôrod, dieťa
Modrastrecha.sk
Stavba a rekonštrukcia

 


 

Mediálni partneri projektu

 

 

Zoznam.sk

Profit

 

 

Internet-marketing-strategie.sk, Tricio.sk a ďalší mediálni partneri

 


Páči sa Vám náš projekt a chceli by ste sa na ňom podielať ako partner projektu E-žena roka?
Budeme radi, ak nás budete kontaktovať cez info@e-zeny.sk.

Odporučte stránku

Odporúčame