Števková Miroslava

Uf. Napísať osobný príbeh vlastným perom (klávesnicou) tak aby neznel „prihlúplo“, alebo až príliš k neuvereniu je naozaj tažké. Začnem teda nasledovne – možno trochu netradične... Sme s mojim manželom spolu viac ako 15 rokov, čo je vzhľadom na môj vek a prostredie skôr rarita ako pravidlo o to viac, že spolu nielen žijeme, ale aj podnikáme pod jednou strechou už viac ako 7 rokov. Asi uznáte, že je to náročné. Ale aj zábavné zároveň – teda niekedy. :)

Od personalistiky k on-line podnikaniu

Prešli a prechádzame si rôznymi tzv. „ups“ and „downs“. Od chvíľ keď sme v rámci rodinného podnikania v personalistike po nociach riešili rôzne krízové situácie ľudí, ktorí sa nevedeli nájsť na letisku a dostaviť na miesto práce, kde sme ich poslali, cez roztopené kurence, za ktoré nás chceli žalovať... až po príjemnejšie príhody šťastných zamestnancov a ešte šťastnejších zamestnávateľov, ktoré jedného dňa až nebudem mať čo robiť spíšem do brožúry s názvom „Áno, môžete aj za roztopené kura“. :)

Hovorí sa, že životnosť personalistu sú 3 roky. Nuž my sme vydržali skoro 5 :), kým nás neodstavila kríza v roku 2007/2008 a museli sme sa poobzerať a odpovedať si na otázku: „Čo teraz?“ Lákala nás oblasť on-line podnikania a tak sme prijali možno životné rozhodnutie a výzvu spolupracovať s tými najlepšími na Slovenskom trhu. V priebehu 1 mesiaca sme sa presťahovali do Bratislavy, stretli skvelých ľudí, ktorí nás zasvätili do tajov, čarov, ale aj nástrah on-line podnikania v rôznych portáloch a on-line obchodoch.

Ako sme sa však dostali až k jaspravim.sk?

Nuž myšlienka k vytvoreniu komunitnej stránky jaspravim.sk, ktorá chce pomáhať jednotlivcom zarobiť a privyrobiť na svojom koníčku, či profesii vznikla, keď sme hľadali niekoho, kto by nám napísal rýchlo a efektívne tlačovú správu pre jeden z našich nápadov. Keďže som v tom čase čakala našu dcérku, takisto som hľadala spôsob ako dlhodobo „pracovať z domu“ a popri kojení, prebaľovaní a varení môcť aktívne komunikovať „so svetom tam von“.

 

Števková Miroslava
www.jaspravim.sk

 

Neprešlo jazykovou korektúrou. (Pozn. redakcie)

 

Hlasujte a vyhrajte

 


Partneri projektu

Zoznam.sk

RUonline.sk


QualityUnit.com

Terrabella.sk

 

 

 

 

Websupport

 

Woman.sk

 

Mojasvadba.sk
Svadba a inšpirácie
Tehotenstvo, pôrod, dieťa - Modrykonik.sk
Tehotenstvo, pôrod, dieťa
Modrastrecha.sk
Stavba a rekonštrukcia

 


 

Mediálni partneri projektu

 

 

Zoznam.sk

Profit

 

 

Internet-marketing-strategie.sk, Tricio.sk a ďalší mediálni partneri

 


Páči sa Vám náš projekt a chceli by ste sa na ňom podielať ako partner projektu E-žena roka?
Budeme radi, ak nás budete kontaktovať cez info@e-zeny.sk.

Odporučte stránku

Odporúčame