Dostali ste tento email?

Milé e-ženy, milé čitateľky a čitatelia,

odkedy sa G-mail rozhodol dôkladnejšie triediť e-maily do častí Propagácie a ešte pozornejšie  uprace e-maily z firemných adries do  Spamov, podaktoré z vás nám avizujete, že vám naše e-maily neprichádzajú. Komunikácia s vami je pre nás mimoriadne dôležitá. Preto vás prosíme, aby ste si skontrolovali, či vám naše e-maily prichádzajú a ak ich nájdete v nežiadaných položkách, o ktorých píšeme vyššie (Spamy alebo Propagácie), postupujte nasledovne:

 

1. klikne v pravom hornom rohu na šípku vedľa ozubeného kolieska

2. zroluje sa vám okno a tam si vyberiete položku Nastavenia

3. z hornej lišty/ menu položiek si vyberiete položku Filtre

4. na spodku stránky kliknite na Vytvoriť nový filter

5. do poľa Od koho zapíšete  e-mailovú adresu, pri ktorej nechcete, aby vám maily chodili do spamu

6. klikne na odkaz Vytvoriť filter na základe tohto vyhľadávania/  v pravom dolnom rohu okienka

7. z možností si vyberiete Nikdy neodoslať do spamu/ teda pridáte fajočku pred predmetnú vetu

8. ak je v tejto vete na spodku okienka Použiť filter aj na 0 zodpovedajúcich konverzácií  namiesto nuly  nejaké číslo, tak aj toto označte fajočkou

9. nakoniec klikne na tlačidlo Vytvoriť filter

 

V tejto časti nášho webu nájdete e-maily, ktoré sme rozposielali od konca novembra. /E-maily, ktoré sme posielali členkám nášho OZ E-ženy však oficiálne nezverejňujeme, nakoľko sú určené výhradne len pre ne. Ak vás zaujímajú výhody členstva v našom združení, neváhajte a pridajte sa k nám, nech sa páči: http://ezeny.sk/o-nas/obcianske-zdruzenie-e-zeny/vyhody-clenstva/.

 

Február 2015

10.2.2015 - Čakáte na informácie k stretnutiam s E-ženami, ktoré budú 12. a 19. februára?

Milé dámy,

pokiaľ ste sa po našom poslednom emaile rozhodli prihlásiť seba alebo svoju kamarátku na Raňajky s E-ženami, s ľútosťou vám oznamujeme, že nám do systému zavítal e-škriatok a niektoré emaily nám neboli korektne doručené. Preto vás v prípade, že ste sa chystali 12.2.2015 prísť (či už do Bratislavy alebo na východné Slovensko), prihláste sa ešte raz cez nižšie uvedený formulár. ĎAKUJEME.
http://www.ezeny.sk/off-line-aktivity/ranajky-s-e-zenami

Ak vás zaujímajú naše ďalšie februárové off-line aktivity, čítajte ďalej...

Rok E-žien, 19.2.2015 od 17hod v Bratislave

Niektoré ste nám už účasť na slávnostnej akcii Rok E-žien potvrdili. Pre tie z vás, ktoré tak ešte neurobili a chystáte sa spoznať Andreu Trávničkovú - novú ambasádorku,  príbeh Tamary Osaďanovej (absolútnej víťazky E-ženy roka 2013) a Michaely Pribilincovej (absolútnej víťazky E-ženy roka 2014), malé pozorné feng-shuej a pohľad na dni, ktoré otvára nový rok - čínsky rok - tak neváhajte a napíšte nám. Prihlášku aj program nájdete na novej verzii nášho portálu http://www.ezeny.sk/off-line-aktivity/rok-e-zien

Februárové vzdelávacie aktivity/facebook, databázy a čo na to legislatíva

S radosťou vám avizujeme celodenný seminár, ktorý bude 25.2.2015 a bude venovaný témam: Ako robiť promo na facebooku  Ako pracovať s databázovým softwérom a ako efektívne členiť databázy a Ako pracovať s osobnými údajmi - legislatívne povinnosti. Podrobnejšie informácie vám prezradíme v blízkych dňoch aj on-line (na facebooku, aj na webstránke).

Chcete písať blog alebo si vytvoriť novú webovú stránku pre svoje podnikanie?

Odporúčame vám produkt WordPress školy, ktorý ponúka spoločnosť našej E-ženy. WodPress sa dá ľahko naučiť i ľahko obsluhovať. V priebehu niekoľkých týždňov môžete vytvoriť webovú stránku, a zároveň si ju aj adminovať. Ak chcete dokonale prispôsobenú webovú stránku – presne takú, akú ste si vysnívali, kliknite na podrobnejšie informácie na nižšie uvedenom linku http://www.wp-skola.sk/ucebna-osnova/. Pre členky OZ E-ženy platí zľava 10%.

Za predpokladu, že vás zaujímajú ďalšie zľavy a výhody pre naše členky, napíšte nám osobitný email, poskytneme vám najaktuálnejšie informácie.

Milé dámy, neprestávajte nás sledovať. Ak by ste si však napriek tomu neželali dostávať naše emaily, napíšte nám prosím.

 

Za  realizačný tím OZ E-ženy

Gabriela Revická,  Táto e-mailová adresa je chránená pred spambotmi. Ak ju chcete vidieť, je potrebné aby ste mali zapnutý JavaScript.


5.2.2015 - Februárové stretnutia s E-ženami

 

Milé dámy,

súťaž E-žena roka 2014 bola úspešne ukončená, mená výherkýň a fotoreportáž zo slávnostnej akcie nájdete na úvodnej stránke nášho portálu. Gratulujeme dámam, ktoré zvíťazili, ale aj tým, ktoré sa do súťaže zapojili. Robíte skvelú prácu, oceňujeme úsilie venované vášmu nezávislému podnikaniu.Ďakujeme všetkým, ktoré ste prišli, bolo príjemné vidieť sa opäť off-line. Veríme, že sa od februára budeme stretávať častejšie, čaká nás niekoľko pekných aktivít, o ktorých by sme vás rady informovali.

Raňajky pre nečlenky a Inšpiratívne stretnutie pre členky OZ E-ženy

12.2.2015 sa uskutočnia Raňajky s E-ženami v Bratislave, aj na Východe, avšak v odlišných časoch. Bratislavské stretnutie bude v ten deň pokračovať ďalej, a to Inšpiratívnym stretnutím, na ktorom by sme rady privítali niektoré z výherkýň súťaže E-žena roka 2014. Prihláškuna Inšpiratívne stretnutie nájdete na úvodnej strane nášho portálu.

A je to tu! Oslávime spolu nový rok. Rok E-žien. Aký bude? Plný hviezd.
Rezervujte si čas 19.2.2015 od 17:00hod

Náš nový projekt ponesie názov Rok E-žien a je venovaný zdieľaniu, vzájomnej podpore a networkingu.

Nebude o súťaži, ale o spájaní. Budú v ňom víťaziť všetky e-ženy, a to svojou jedinečnosťou a výnimočnosťou. Vyhraďte si čas na 19.2.2015 od 17.-tej hodiny, bude to mimoriadny večer otvorený pre vás, aj pre vašich hostí, pre ženy aj pre mužov. (Z organizačných dôvodov nám veľmi pomôže, ak pošlete informáciu o účasti na Táto e-mailová adresa je chránená pred spambotmi. Ak ju chcete vidieť, je potrebné aby ste mali zapnutý JavaScript. )

V priebehu dvanástich mesiacov poskytne projekt priestor minimálne 36.-tim e-ženám, ktoré budú mať možnosť prezentovať svoj ľudský a podnikateľský príbeh. Týchto 36 žien postupne odovzdá svoje skúsenosti a poznania o tom, ako podnikať, akých chýb sa vyvarovať, prezradia nám, čo bolo tým rozhodujúcim elementom, ktorý ich posunul k vlastnému biznisu. Dozvieme sa tiež,  kde berú silu a odhodlanie, čo je ich motiváciou a inšpiráciou. Raz mesačne – vždy druhý utorok v mesiaci, budú mať minimálne tri z vás príležitosť, aby zažiarili svojou jedinečnosťou, energiou, vytrvalosťou, svojim príbehom.

Ambasádorka E-žien, Andrea Trávničková o nadchádzajúcich dvanástich mesiacoch hovorí:

„ Mám taký zvyk, že ak dostanem pozvanie niekam prísť, vždy prinesiem aspoň malý darček. Moja starká ma učila, aby som nikdy neprichádzala s prázdnymi rukami. Medzi E-ženy prinášam nový off-line projekt,  Rok E-žien. Veľmi sa teším, že sa počas tohto roku osobne stretnem s úžasnými a odvážnymi ženami, ktoré žijú svoje sny.“

Program a miesto uvedenia projektu Rok E-žien

Oficiálne vám predstavíme prvú ambasádorku E-žien – Andreu Trávničkovú, hlavnými hosťkami prvého stretnutia Rok E-žien budú Tamara Osaďanová – absolútna víťazka E-ženy roka 2013 a  Michaela Pribilincová – absolútna víťazka E-ženy roka 2014.

19. február je však aj začiatkom Čínskeho nového roku. Ten má byť podľa čínskeho kalendára pokojný a harmonický. Čo všetko nám prinesie, ako počas nadchádzajúcich dvanástich mesiacov podporiť svoje podnikanie, ale aj zdravie a vzťahy – to všetko sa dozvieme od dvoch renomovaných špecialistiek na fengshui – Barborky Baľubašovej a Adelky Píšovej.

Podrobnejšie informácie o mieste konania a o akcii nájdete v článku http://ezeny.sk/gabika/906-zacina-sa-novy-rok-rok-e-zien

V rámci našich vzdelávacích aktivít pre vás pripravujeme témy, ktoré by z pohľadu e-podnikania nemali ujsť žiadnej z vás. Sledujte našu poštu a vedzte, že nás vaša spätná väzba poteší!

 

Gabriela Revická, hlavná koordinátorka OZ E-ženy, Táto e-mailová adresa je chránená pred spambotmi. Ak ju chcete vidieť, je potrebné aby ste mali zapnutý JavaScript.

Andrea Trávničková, prvá ambasádorka OZ E-ženy, ambasá Táto e-mailová adresa je chránená pred spambotmi. Ak ju chcete vidieť, je potrebné aby ste mali zapnutý JavaScript.

 

Január 2015

21.1.2015 - K Salónu E-žien, ku komunikácii a k pripravovaným aktivitám

Milé dámy,

v pondelok sme rozposielali hromadný email na databázu všetkých čitateliek nášho portálu vrátane databázy členiek OZ E-ženy. Rady by sme sa uistili, či vám bola pošta doručená aj na váš email. Informovali sme v ňom o pripravovaných aktivitách, ktoré súvisia s viacerými kľúčovými akciami:

-           Salón žien a E-žena roka: 29.1.2015

-           Bál snov aj s E-ženami: 14.2.2015 (pozvánka pre vás aj pre vašich partnerov)

-           Spustenie nového projektu E-žien a slávnostné predstavenie novej ambasádorky: 19.2.2015 Táto správa nadväzovala na predchádzajúce emaily a na významný článok – príhovor novej ambasádorky, ktorý nájdete na úvodnej stránke nášho portálu.

 

Pokiaľ ste tento email nedostali, napíšte nám, pošleme vám ho znova. Komunikácia s vami je pre nás kľúčová. V krátkej dobe chystáme aktivity, ktoré by mohli byť pre vás veľmi významné z hľadiska vzdelávania aj z hľadiska veľmi zaujímavého zviditeľnenia sa.

Hlasovanie členiek a stretnutie na E-žene roka

Rady by sme vás vyzvali, aby ste nezabudli hlasovať za E-ženu sympatia za rok 2014.
Výherkyňa v kategórii E-žena sympatia sa stanoví na základe hlasovania členiek Občianskeho združenia E-ženy. Každá členka môže hlasovať iba raz. Svoj hlas môžete odovzdat už len do 22.1. cez nižšie uvedený formulár
http://www.e-zeny.sk/e-zena-roka/e-zena-roka-2014/hlasovanie-2014
Srdečne vás pozývame na vyhodnotenie súťaže 29.1.2015 o 17,00 hod v Bratislave, viac informácii v pozvánke:
http://www.e-zeny.sk/component/content/article/53-projekt-e-zena-roka-2014/899-pozvanka-na-prezentany-salon-e-ien-s-vyhodnotenim-suae-e-ena-roka-2014
Vstupné je malá pozornosť do cateringu (slané alebo sladké koláče z vlastnej kuchyne pre cca 2 osoby a fľaša nealko nápoja podľa vlastného výberu). Ďakujeme.

Malá správa k Facebooku

Možno ste už postrehli prvé lastovičky našej snahy oživiť FunpageE-žien na Facebooku. Takmer denne vám prinášame zaujímavé informácie, sledujeme dôležité zmeny v legislatíve, vyhľadávame vhodný priestor na spájanie, prepájanie a podporu vašich biznisov, prinášame inšpiratívne informácie a nápady, ktoré vám možno spríjemnia bytie. Potešia nás vaše podnety, otázky, odporúčania. Prispejete tak k skvalitneniu obsahu stránky aj funpage na https://www.facebook.com/ezeny.sk

Ekonomické poradenstvo – služba pre vás

Okrem rôznych nových výhod, o ktorých vás začiatkom februára budeme informovať, sme už v tejto chvíli pripravený odpovedať na vaše otázky týkajúce sa ekonomického poradenstva. Ak máte otázky, s ktorými vám môžu pomôcť naši poradcovia Katka Hessková alebo noví poradca, auditor – Florian Horváth, neváhajte nám napísať. Jedinou podmienkou našich poradcov je zverejnenie odpovede na stránke E-žien (vaše meno zverejnené byť nemusí). Vyriešime možno váš problém a podporíme obsah nášho portálu.

Pre našu úspešnú komunikáciu by bolo veľmi nápomocné, keby sme od vás dostali spätnú väzbu, úplne postačujúci bude váš like na facebooku.

Gabriela Revická, hlavná koordinátorka OZ E-ženy, Táto e-mailová adresa je chránená pred spambotmi. Ak ju chcete vidieť, je potrebné aby ste mali zapnutý JavaScript.

Andrea Trávničková, ambasádorka OZ E-ženy, Táto e-mailová adresa je chránená pred spambotmi. Ak ju chcete vidieť, je potrebné aby ste mali zapnutý JavaScript.

 

19.1.2015 - Dá sa toto všetko stihnúť? S E-ženami určite áno.

Milé E-ženy a vážené čitateľky nášho portálu,

s radosťou vám oznamujeme, že popri klasických Raňajkách s E-ženami a pripravovaných workshopoch, máme pre vás začiatkom roka nachystané samé veselé akcie. Koncom januára – vyhlásenie E-ženy roka 2014, v strede februára tancujeme (možno aj s vami) na Bále snov a v druhej polovici februára slávnostne odštartujeme nový projekt našej organizácie. Veríme, že vaše diáre a kalendáre budú v tomto roku plné stretnutí s E-ženami.

Hoci sme E-ženy, snažíme sa vytvárať príležitosti na stretnutia v offline prostredí. Na najbližšie týždne pre vás máme pripravených hneď niekoľko offline stretnutí.

Raňajky - január a ďalšie

Januárové raňajky s E-ženami máme v Bratislave aj na Východe v rovnaký deň, a to ZAJTRA 20.1. Bratislavské raňajky budú venované maminám s deťmi, nakoľko ich robíme na veľmi príjemnom mieste,  vhodnom aj pre deti. Ak ste túto krásnu dvojhodinovú aktivitu plnú informácií o online podnikaní ešte neabsolvovali, neváhajte sa prihlásiť. Februárové Raňajky v Senci budú 2.2. (Detaily a nové termíny nájdete vždy na  úvodnej stránke nášho portálu.)

29.1.2015 môžete nadviazať nové kontakty s fašiangovým nádychom
Vyhodnotenie súťaže E-žena roka 2014 je v poslednom ročníku spojené s akciou Prezentačný salón E-žien, kde eženy a aj niektoré kandidátky osobne odprezentujú svoje produkty a služby. Srdečne vás pozývame na túto skvelú akciu, ktorá sa bude konať 29. januára od 17,00 hod. v Bratislave, v Liberálnom dome (budova SAS) na Priemyslenej ulici 8. Spoznáte nové šikovné online podnikateľky a prežijete pohodový večer s fašiangovým nádychom. Vstupné je váš osobný príspevok do cateringu v podobe koláčikov či slaného pečiva pre 2-3 osoby, alebo nealko nápoja (podľa úspešného vlaňajšieho vzoru). Pozvánku nájdete aj na http://www.e-zeny.sk/component/content/article/53-projekt-e-zena-roka-2014/899-pozvanka-na-prezentany-salon-e-ien-s-vyhodnotenim-suae-e-ena-roka-2014

Workshop – napíšte svoj bestseller

Pre veľký záujem autorov a autoriek opäť zopakujeme workshop na tému Rodové knihy – knihy  o vašej rodine – knihy pre váš rod. Uchovajte múdrosti a príbehy vašej rodovej línie a dovoľte si napísať knihu, ktorá bude zaručeným bestsellerom vašej rodiny! Lektorsky sme workshop vyskladali z  E-žien: Gabi Revická, Andrea Trávničková, Martina Valešová. Začíname 6.2. o 13tej hodine a 7.2. pokračujeme celý deň. Viac na http://e-zeny.sk/gabika/903-workshopy-pre-autorov-rukopisov-e-knih-a-rodovych-knih

Zabavme sa spolu na bále a podporme jeho krásny zámer

Rozhodli sme sa, že tento rok podporíme Bál snov, ktorý organizuje organizácia Želaj si. Vznešená myšlienka tejto aktivity nás nenechala chladnými ani v minulosti, no tentokrát sme mediálnymi partnermi aktivity a zároveň sa jej aj osobne zúčastňujeme. Boli by sme potešené, keby ste sa k nám  pridali (spolu so svojim partnermi) a dopriali by sme si navzájom čas, priestor i možnosťspoznať sa v inom  šateJ.  Krásna myšlienka,  pekné priestory , odliesstyle a radosť so vzájomnej prítomnosti – viac na http://ezeny.sk/gabika/902-pridete-na-bal-snov-okrem-skvelej-zabavy-podporime-krasny-projekt

Milé dámy, nezabudnite si rezervovať 19.2. od 17.00 hod do 19,00 hodiny na uvedenie nového projektu OZ E-ženy.  Bude to krásny plynulý prechod na novú aktivitu našej organizácie. Tešíme sa na vás!

 

Za OZ E-ženy

Gabriela Revická, hlavná koordinátorka projektu a Andrea Trávničková, ambasádorka OZ E-ženy

 

P.S. PRE ČLENKY OZ E-ŽENY: AK ORGANIZUJETE NEJAKÚ VZDELÁVACIU AKTIVITU, PODUJATIE, UDALOSŤ ALEBO ČOKOľVEK, ČO BY MOHLO BYŤ ZAUJÍMAVÉ AJ PRE OSTATNÉ ČLENKY, NEVÁHAJTE NÁS O TOM INFORMOVAŤ. RADY NÁJDEME SPôSOB, AKO O TOM DAŤ VEDIEŤ INÝM E-ŽENÁM A PODPORIŤ VÁS.

 

9.1.2015 - Poznáte novú ambasadárku E-žien? Prídete na E-ženu roka?

Milé dámy,

v prvom rade vám želám v novom roku splnenie vašich želaní, veľa energie, úspechov a nám E-ženám, aj radostné stretnutia aj mimo internetového sveta.

Na rok 2015 máme naplánovaných viacero off-line stretnutí, našim veľkým želaním je podporiť myšlienku spájania sa a vzájomnej podpory prostredníctvom všetkých prijateľne dostupných možností.

Nová ambsadároka E-žien

Je pre mňa veľkou cťou, predstaviť vám novú ambasádorku E-žien, ktorá so mnou E- ženy povedie minimálne 12 nasledujúcich mesiacov.  Možno si k jej menu veľmi rýchlo priradíte aj jej tvár. Dovoľte mi predstaviť vám Andreu Trávničkovú. Jej skvostný príbeh si môžete prečítať v jej VIP príbehu - http://www.e-zeny.sk/vip-e-zeny

Predstavenie a príhovor ambasádorky si máte možnosť prečítať na úvodnej strane E-zeny.sk a pevne verím, že naživo to bude ešte pestrejšie zoznámenie, čakajú nás totiž veľmi príjemné zmeny. Už čoskoro vám predstavíme nový projekt E-žien, bude nádherne nadväzovať na posledný ročník projektu E-žena roka, o ktorom sa dočítate v ďalšej časti mailu.

Výhody pre členky a výhody pre nové členky

V súvislosti s novým projektom prichádzame aj so zmenami v štruktúre našej webstránky. Rady by sme vám ponúkli nový priestor na zviditeľnenie vašich aktivít prostredníctvom tzv. tematických kruhov. Členkám nášho OZ pošleme osobitný mail, v ktorom túto možnosť upresníme. 
Pre nečlenky zase máme inú radostnú správu – týka sa však aj pôvodných členiek, ktoré si členské neobnovili. Pre všetky z vás, ktoré uhradíte členské do 20.1. 2015, ponúkame novú výhodu členstva vo forme hodinového koučingu zdarma! Pre všetky ostatné členky pripravujeme zaujímavú zostavu nových výhod.

JANUÁROVÉ OFF-LINE AKTIVITY

Prezentujte svoj biznis a príďte podporiť svoje kamarátky 29.1.2015

Prezentačný salón E-žien sa uskutoční 29.1.2015 v Bratislave. POZOR ZMENA: Svoje podnikanie na ňom môžu prezentovať aj nečlenky OZ, samozrejme aj členky OZ a kandidátky súťaže – usmernenie pre vystavovateľky nájdete v článku Prezentujte svoj biznis štýlovo – viac na  http://e-zeny.sk/component/content/article/53-projekt-e-zena-roka-2014/877-prezentujte-svoj-biznis-stylovo
Príďte sa zviditeľniť, podporiť svoje kamarátky alebo sa inšpirovať – všetci sú srdečne vítaní. Súčasťou akcie bude aj vyhodnotenie posledného ročníka súťaže E-žena roka 2014.

Raňajky s E-ženami

13.1. 2015 budú Raňajky s E-ženami v Senci o 10.00hod a 20.1.2015 o 9.30hod v Bratislave. Bratislavské raňajky odporúčame špeciálne matkám s malými deťmi, nakoľko sa uskutočnia v prostredí, ktoré je priateľské k deťom. Záujemkyne, prihláste sa cez formulár na úvodnej stránke našej webstránky.

Teším sa na vás on-line, ale ešte viac off-line.

Za E-ženy
Gabriela Revická

www.e-zeny.sk
https://www.facebook.com/ezeny.sk

 

December 2014

1.12.2014 - novinky v Eženách a december v diároch E-žien

Milé ženy, e-ženy,

rada by som sa v mene celého OZ E-ženy poďakovala Monike za jej doterajšiu prácu na projekte a zaželala všetko dobré v budúcom smerovaní.

Ďakujem rovnako za dôveru a podporu, ktorú som od mnohých vás dostala v úlohe koordinátorky nášho občianskeho združenia. V blízkej dobe budeme mať stretnutie poradného tímu a čoskoro spoznáte novú ambasádorku nášho projektu, s ktorou projekt povedieme ďalej.

Pozývam vás na ďalšiu cestu s E-ženami, ich charakteristickým znakom bude prepájanie virtuálneho sveta žien so svetom reálnym, podpora networkingu medzi členkami, partnerské spájania v podnikaní a otvorenie tém, ktoré prinášajú zmeny v podnikateľskom prostredí.

 

Decembrové aktivity

V decembri máte ešte možnosť zúčastniť sa niekoľkých našich vzdelávacích aktivít.

4.12. – celodenný workshop pre všetkých, ktorý majú túžbu vytvoriť rodovú knihu, t.j. knihu pre svoj rod. Workshop povedieme  spolu s Andreou Trávničkovou (rodinné mapy) a s Martinou Valešovou (majsterka vintage nás naučí, ako si vytvoriť originálnu obálku), Zuzana Oros nám predstaví svoju starú mamu, ktorá napriek svojmu vysokému veku (má vyše 80 rokov!) píše texty na tabelte a komunikuje cez emaily s príslušníkmi rodiny, aby spísala svoje memoáre. Viac o workshope nájdete  na http://ezeny.sk/gabika/883-zaitkovy-decembrovy-workshop-rodove-knihy-vetci-ijeme-bestseller

8.12. – pokiaľ ste neabsolvovali Raňajky s Eženami, môžete sa ich zúčastniť v Senci o 13.30. Váš záujem je potrebné potvrdiť prostredníctvom našej webstránky  na linku http://e-zeny.sk/poradna/ranajky-s-ezenami/prihlaskana-ranajky

13.12. – celodenný workshop pre tých, ktorí sa chcú naučiť robiť webstránky v redakčnom systéme WordPress. Workshop povedie lektorka Zsanett Berec, už v tejto chvíli účasť potvrdilo viacero E-žien, veríme, že to bude príjemná akcia. Bližšie informácie si môžete prečítať na webstránke www.wp-skola.sk/wordpress-workshop. Cena decembrového workshopu pre členky OZ E-ženy je cena zvýhodnená - namiesto 42 € iba 32 €. Keďže ide o uvádzací workshop, odporúčame ho aj kvôli jeho uvádzacej cene, od budúceho roka budú ceny WordPress školy v plnej cene.

17.12. – Raňajky len pre maminy s malými deťmi – o 9.30 v Bratislave, v baby friendly zariadení. Toto stretnutie odporúčame výhradne ženám, ktoré majú maličké deti.

 

Súťaž E-žena roka

Do posledného ročníka Eženy roka máte možnosť zapojiť sa až do konca roka. Zo skúsenosti z minulých ročníkov odporúčame zapojiť sa čo najskôr, aby ste boli videná aj prostredníctvom našich mediálnych partnerov dlhodobejšie. Súťaž bude nahradená od budúceho roka novým projektom, no  e-ženy, ktoré sa ho doposiaľ zúčastnili, si význam tejto prezentácie veľmi pochvaľovali.

 

Milé dámy,

teším sa na vás on-line aj off-line.  Členky OZ E-ženy budú informované  o najbližšom stretnutí  osobitným emailom, no o našich aktivitách sa máte možnosť dozvedať aj prostredníctvom facebooku.

V prípade akýchkoľvek podnetov a otázok, neváhajte  a píšte.

 

Za E-ženy
Gabriela Revická

www.e-zeny.sk
https://www.facebook.com/ezeny.sk

Komentárov 

 
0 # Lmex Lmex 2016-11-21 05:53
Potrebujete úver:
Osobné pôžičky - úver pre vlastnú spotrebu - Financovanie - realitné úvery - investičné úvery - Auto úver - druhé hypotéky.
Je zakázané bankovníctva alebo výpožičky alebo potrebujú peniaze na platenie účtov a ďalšie výdavky.
Sumy úverov: 1.000 do 225.000 eur
E-mail: lamexcellp@gmai l.com
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # ScottMUH 2017-08-27 12:06
China military engine pdf

http://peworre.exblog.jp/27030884/
Hummingbird nfs maestro server v10 10u w1 mampi661010m1000p
http://umjasig.exblog.jp/27022177/
Agendus school edition iconset downloadable software
http://ivsansapp.exblog.jp/27079333/
http://crondesli.exblog.jp/27063275/
Kaspersky internet security 2017 1 year free download
Solitaire for dummies v2.0
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # ScottMUH 2017-08-30 15:56
Big book of spanish realia on cd

http://keydsurhudes.7m.pl/cysez/jpg-to-pdf-converter-pro-40-free.html
Bn wan suite 16m pccard v15.2
http://rticbiahoacu.7m.pl/zebyragav/ubuntu-910-desktop-dvd-amd64.html
Hi res complete backdrop collection volumes 12 3 for silverscreen 3 higher
http://norenalect.7m.pl/muwyw/okoker-data-recovery-6-0-full-keygen.html
http://franhandsighve.7m.pl/zebaroz/adobe-air-3-9-0-full-edition-2017.html
adobe premiere pro 1.5 keygen free
google earth pro gold newest in nov
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # ScottMUH 2017-09-08 00:32
Familykeys parental controls

http://opperlere.7m.pl/xuloreki/bannershop-gif-animator-5-inkl-keygen-english-winall.html
French italian and italian french dictionary extended
http://gautrepcardty.7m.pl/nexabat/microsoft-windows-xp-professional-sp3-integrated-march-2017.html
Starry night constellation adventure winmac
http://landschifer.5v.pl/lyqilir/livejasmin-hacker-premium-crdit-live-cam.html
http://luirinap.5v.pl/wacav/ace-translator-931639-multilingualh33timageking.html
leran microsoft access for windows 95
newest patch for call of duty black ops
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # ScottMUH 2017-09-09 00:32
Revere fishermans pak premium first aid kit

http://gautrepcardty.7m.pl/fifise/avira-antivirus-premium-crack-keygen.html
Lms 2.6 enterprise winsol 300 device restricted
http://gautrepcardty.7m.pl/jurogixo/xara-photo-graphic-designer-mx-2017-pack-with-serial.html
Cracker barrel old country store downloadable software
http://blogeltmorform.7m.pl/letiveg/avast-internet-security-7-version-cracked-latest-update.html
http://neucyme.5v.pl/femokus/world-of-warcraft-lich-king-download.html
advanced systemcare pro 5.1.0.195 final
adobe cs3 photoshop extended and illustrator topsoft
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # ScottMUH 2017-09-09 16:01
Printmaster platinum 15 on dvd

http://spiccomriround.7m.pl/fydyfaw/cnc-syntax-editor-professional-307-build-1015.html
E vantage host access server for websphere os390 2.4 upgrade
http://sembmerbuicer.7m.pl/kohodyqon/adobe-photoshop-touch-hd-full-apk.html
Pg music powertracks pro audio powerpak 2016
http://wohnracori.7m.pl/velevo/corel-painter-x-101053-multilingual-rh.html
http://rocamanport.7m.pl/nenujig/motogp13-game-full-pc-cracked-2017.html
omnigraffle base and pro 4.1.1 download
christv online premium edition 8 full include crack
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # ScottMUH 2017-09-10 14:24
Macromedia contribute 3 upgrade winmac

https://storify.com/diskingtasos/mystery-case-files-huntsville-v1-2-full-version-do
Adobe photoshop cs2adobe illustrator cs2 bundle. zweimal 8 stunden video training. dvd rom.
https://storify.com/lilistpigpa/this-link-will-self-destruct-v0-05-source-code
Brand new learning company reader rabbit personalized preschool deluxe creating musical tunes
https://storify.com/terjacide/l-a-noire-pc-theta-patch-extracted
https://storify.com/atkeycosdand/total-commander-poweruser-v61
Total audio mp3 converter 2.3 crack
Client for google translate
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # Michaelcom 2017-09-18 03:36
buy stromectol
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # Michaelcom 2017-09-18 04:11
lisinopril plavix
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # Brettbot 2017-09-18 04:15
here effexor xr
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # AlfredNirTy 2017-09-18 04:38
click this link Generic Cymbalta order cialis
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # KennethgoG 2017-09-18 04:44
order fluoxetine Cialis AmEx
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # Bennywer 2017-09-18 05:24
effexor
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # CharlesRok 2017-09-18 05:38
avodart zithromax pack azithromycin
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # AlfredNirTy 2017-09-19 01:02
Bupropion SR 150 Mg buy DOXYCYCLINE
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # AaronCum 2017-09-19 05:20
trazodone
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # Michaeljax 2017-09-19 05:23
amoxil full report buy fluoxetine
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # Brettpef 2017-09-19 05:36
buy Doxycycline
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # Michaeljax 2017-09-19 05:41
bupropion buy doxycycline
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # Michaeljax 2017-09-19 06:25
colchicine over the counter atarax for hives atarax
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # Michaeljax 2017-09-19 07:32
sildalis
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # Bennymon 2017-09-19 07:54
next page lisinopril generic [cenzurovane slovo] online
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # KennethSheax 2017-09-19 08:03
hydrochlorothia zide medrol pack Purchase Vardenafil
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # Michaelcom 2017-09-19 09:06
clomid price diclofenac gel
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # AlfredSic 2017-09-19 09:34
trazodone mail order Lisinopril order cialis
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # Bennywer 2017-09-19 10:04
order cialis Fluoxetine Tablets doxycycline 100 mg
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # Michaelcom 2017-09-19 10:24
stromectol antabuse citalopram
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # Michaelcom 2017-09-19 11:35
sildenafil by prozac cost of effexor clomid
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # CharlesRok 2017-09-19 11:52
trazodone indocin 50 mg
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # Bennywer 2017-09-19 11:58
buy cipro buy cialis cephalexin
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # Charlesgax 2017-09-19 12:14
view website cheap plavix generic
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # KennethgoG 2017-09-19 12:22
buy bupropion online cialis mastercard
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # AlfredNirTy 2017-09-19 13:48
Order Lisinopril Online cialis pills medrol pack
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # CharlesRok 2017-09-20 13:30
clindamycin phosphate to[cenzurovane slovo]l phenergan dm sildenafil
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # AaronDesia 2017-09-20 21:26
cephalexin 250 mg doxycycline 100 mg
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # Bennywer 2017-09-20 22:37
medrol pack fluoxetine 20 mg
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # CharlesRok 2017-09-20 23:35
resource
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # AlfredNirTy 2017-09-21 00:53
generic [cenzurovane slovo] online cephalexin
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # Michaelcom 2017-09-21 10:36
CIALIS PILLS Buy Cipro hydrochlorothia zide
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # Michaelcom 2017-09-21 10:39
cipro buy online trazodone
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # Michaelcom 2017-09-21 10:56
trazodone 100mg
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # Bennymon 2017-09-21 19:07
where can i buy cialis over the counter lisinopril 20mg
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # AlfredSic 2017-09-21 21:45
vardenafil amex cephalexin antibiotics fluoxetine 20 mg
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # Bennywer 2017-09-21 23:03
indocin 50 mg
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # AlfredNirTy 2017-09-22 01:33
medrol online DOXYCYCLINE
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # Brettbot 2017-09-22 07:52
effexor xr Buy Cipro
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # KennethgoG 2017-09-22 10:38
indocin over the counter Cephalexin order cialis
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # Bennywer 2017-09-22 16:31
doxycycline pharmacy sale
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # AlfredNirTy 2017-09-22 18:59
lisinopril 20mg bupropion without a prescription
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # Michaelcom 2017-09-23 00:24
losing drastic weight on decadron why metronidazole nursing
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # Michaelcom 2017-09-23 00:26
elavil for migraines drug metformin side effects and warnings n clonidine vs intuniv prednisone and leukocytosis nexium hair products
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # Brettbot 2017-09-23 00:49
[cenzurovane slovo] mastercard BUY INDOCIN buy fluoxetine
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # Michaelcom 2017-09-23 01:44
ringworm sporanox diflucan fml jersey city how much benadryl can i give my dog 90019 amlodipine besylate 5mg premarin cream urethra bleeding herbal [cenzurovane slovo] capsules albuterol sulfate inhalation solution expired can i give aleve to dogs buy doxycycline prescription does tramadol cause bleeding
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # AlfredNirTy 2017-09-23 02:58
buy effexor cheap vardenafil
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # Bennywer 2017-09-23 04:59
generic [cenzurovane slovo] online order fluoxetine medrol
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # CharlesRok 2017-09-23 05:14
buy Fluoxetine vardenafil mastercard
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # KennethgoG 2017-09-23 05:16
Doxycycline Price
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # KennethSheax 2017-09-23 09:21
buy Doxycycline fluoxetine online effexor
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # CharlesRok 2017-09-23 11:06
cost of cymbalta Buy Colchicine Online LISINOPRIL 20MG
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # AaronCum 2017-09-23 11:21
bupropion medrol
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # KennethgoG 2017-09-23 13:15
Cephalexin 250 Mg
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # Bennymon 2017-09-23 15:14
Hctz cephalexin 250 mg buy doxycycline
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # AlfredSic 2017-09-23 17:23
indocin
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # Bennywer 2017-09-23 19:28
vardenafil
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # AlfredNirTy 2017-09-23 21:35
erythromycin online valsartan hydrochlorothia zide
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # Michaeljax 2017-09-23 21:48
seroquel terms of withdrawal 401k phenergan pills zithromax sulfa doxycycline and alcohol' levaquin quinidine warfarin and stress baclofen side effects liver canadian pharmacy plavix
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # Michaeljax 2017-09-23 21:54
buy prednisone- how vardenafil works is acomplia legal in united states treatment of hypertension telmisartan augmentin drug and alcohol halfway houses
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # Michaeljax 2017-09-23 21:55
celebrex drug evra interaction ortho purchase micardis drug how to make red [cenzurovane slovo] depression help seroquel caffeine detection motrin for kids
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # Michaeljax 2017-09-23 23:22
denali prozac furosemide discovery citalopram akavar 20 50 tenormin precautions buy cephalexin 250mg
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # Brettpef 2017-09-23 23:50
VARDENAFIL
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # Michaelcom 2017-09-24 01:52
levaquin 750 mg coupons precose y afternoon delight starland vocal band does crytsal lite have caffeine clonidine side effects interactions cymbalta withdrawal side effects 32601 isosorbide mononitrate uptodate
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # Michaelcom 2017-09-24 01:58
dexamethasone dose pack avandamet 2 negative side effects of xenical mobic pain medication phenergan pain medicine metoclopramide plasil drug study
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # Michaelcom 2017-09-24 02:02
pilex b reconstructive surgery from prednisone swelling mobic withdrawal effects of ultram on system aricept and seizures deltasone 5 tablet propecia does it work canine lymphoma and prednisone
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # Michaelcom 2017-09-24 03:29
combining estradiol with a metho donor hydrocortisone natural alternative b-12 maximum dosage ibuprofen complications minocycline and mycobacterium interaction with paxil and imotrex rosuvastatin to simvastatin dosage conversion zithromax on empty stomach
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # KennethgoG 2017-09-24 07:49
Medrol Online cialis price compare clicking here
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # Bennywer 2017-09-24 13:52
Trazodone 100mg
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # AlfredNirTy 2017-09-24 16:19
cialis
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # Brettbot 2017-09-24 22:21
doxycycline 100 mg cialis pills cialis pills
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # CharlesRok 2017-09-25 01:02
order fluoxetine lisinopril 20mg
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # AaronCum 2017-09-25 05:30
lisinopril 20mg doxycycline from canada doxycycline tablet
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # KennethSheax 2017-09-25 05:54
Order Cialis Cymbalta Generic vardenafil
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # CharlesRok 2017-09-25 07:04
ORDER CIALIS Buy Colchicine
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # AaronDesia 2017-09-25 08:53
erythromycin Indocin Pharmacy Sale
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # KennethgoG 2017-09-25 09:56
VARDENAFIL
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # Bennymon 2017-09-25 12:04
erythromycin Bupropion cialis pills
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # AlfredSic 2017-09-25 14:22
hydrochlorothia zide no prescription buy cialis cheap vardenafil
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # Bennywer 2017-09-25 16:08
full report erythromycin
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # AlfredNirTy 2017-09-25 18:11
doxycycline 100 mg buy lisinopril online
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # Brettpef 2017-09-25 18:37
hctz
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # Brettbot 2017-09-25 22:27
order generic [cenzurovane slovo] online cephalexin
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # AaronDesia 2017-09-26 00:43
buy effexor cialis pills bupropion
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # KennethgoG 2017-09-26 03:44
erythromycin microzide
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # Bennywer 2017-09-26 09:53
cialis
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # Brettbot 2017-09-26 16:04
order fluoxetine Fluoxetine 20 Mg vardenafil vardenafil buy doxycycline buy doxycycline
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # CharlesRok 2017-09-26 20:02
Cipro Buy Online cipro buy online http://cipro247.us.com/
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # Michaelcom 2017-09-27 01:46
generic propecia 7 zovirax acyclovir yeast infection prilosec heartburn medecine
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # Brettpef 2017-09-27 13:48
wh0cd1012569 cipro online cipro online http://cipro247.us.com/ generic cymbalta cymbalta generic http://cymbaltageneric.us.org/ bupropion xl bupropion http://bupropionsr150mg.us.org/
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # Brettbot 2017-09-27 17:13
wh0cd1119158 Medrol Buy Medrol Online http://medrolpack.us.org/
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # Charlesgax 2017-09-27 17:43
wh0cd1012569 lisinopril lisinopril http://lisinopril20mg.us.org/
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # AlfredNirTy 2017-09-27 19:28
wh0cd944295 Medrol Pack medrol http://medrolpack.us.org/
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # KennethgoG 2017-09-27 19:30
wh0cd944295 medrol medrol http://medrolpack.us.org/
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # Michaelcom 2017-09-28 07:59
wh0cd527238 Avodart Prices Compare avodart prices http://avodart.us.org/
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # Michaelcom 2017-09-28 09:44
wh0cd527238 Provera provera http://provera.us.org/ dapoxetine online dapoxetine http://dapoxetineonline.us.com/ crestor crestor cost http://crestor10mg.us.org/
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # Michaelcom 2017-09-28 09:57
wh0cd527238 atrovent sale Atrovent Online http://atrovent247.club/ Tretinoin related site http://buyretina.us.com/ fml forte fml forte http://fmlforte.world/
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # Michaelcom 2017-09-28 10:14
wh0cd527238 sildenafil order sildenafil online http://sildenafilforyou.us.com/ toradol eye drops TORADOL http://buytoradolonline.us.com/ cefadroxil cefadroxil 500 mg http://buycefadroxil.us/
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # Brettbot 2017-09-28 10:35
wh0cd421286 Doxycycline 100 Mg doxycycline tablet http://doxycycline100mg.us.org/
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # KennethgoG 2017-09-29 00:04
wh0cd944295 cymbalta cymbalta http://cymbalta.world/ buy diclofenac sod ec 75 mg diclofenac http://buydiclofenac.reisen/
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # AlfredNirTy 2017-09-29 01:28
wh0cd944295 ampicillin online continue reading http://buyampicillin.store/ clonidine clonidine http://buyclonidine.reisen/ atenolol tenormin 50 mg http://atenolol.schule/ bupropion tablets bupropion 150mg sr http://bupropion.store/
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # AlysonGzm 2017-09-29 13:44
Oh Heavens. I don't know what to do as I have loads of work to do next week semester. Plus the university exams are close, it will be a stretch. I am already losing sleep maybe I should link to calm down a little bit. Hopefully it will all go well. Wish me luck.
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # Michaelcom 2017-09-29 16:01
wh0cd527238 generic myambutol found it http://myambutol.club/ purchase tamoxifen Buy Tamoxifen http://buytamoxifen.us.com/ tetracycline online tetracycline http://tetracycline.us.com/
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # Michaelcom 2017-09-29 17:43
wh0cd527238 cost of fluoxetine fluoxetine 20 mg capsule http://fluoxetine.us.org/ Proscar No Rx BUY PROSCAR ONLINE http://proscarnorx.us.com/
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # Michaelcom 2017-09-29 17:58
wh0cd527238 read this tofranil for anxiety http://tofranil.world/ buy anafranil buy anafranil http://buyanafranil.us.org/ grifulvin v grifulvin v http://grifulvinv.world/ buy elocon online elocon cream 1 http://elocon.us.org/ starlix starlix cost http://starlix.world/
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # Michaelcom 2017-09-29 18:03
wh0cd527238 zovirax buy online acyclovir order online http://zovirax247.us.com/ citation click for source http://nolvadex.us.org/ BUY ALBUTEROL albuterol ipratropium http://albuterolipratropium.us.com/ lotensin lotensin 20 mg http://lotensin.reisen/
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # CharlesRok 2017-09-29 19:07
wh0cd622058 cephalexin 500 mg cephalexin 500 mg http://cephalexin500.store/ generic rimonabant buy rimonabant http://buyrimonabant.store/ levaquin buy levaquin http://buylevaquin.shop/
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # Brettbot 2017-09-30 02:10
wh0cd838851 cymbalta buy cymbalta http://buy-cymbalta.work/ trazodone trazodone http://trazodone.store/ indocin buy indocin http://indocin.tools/
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # CharlesRok 2017-09-30 13:09
wh0cd944295 where can i buy ampicillin buy ampicillin http://buyampicillin.store/ tamoxifen buy online tamoxifen http://buy-tamoxifen.reisen/ albendazole albendazole http://albendazole.mba/ azithromycin buy azithromycin http://buy-azithromycin.reisen/
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # KennethgoG 2017-09-30 13:18
wh0cd944295 buy [cenzurovane slovo] online pharmacy cost of [cenzurovane slovo] per pill http://costof[cenzurovane slovo].work/
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # Bennywer 2017-09-30 13:44
wh0cd944295 indocin 50 mg indocin sr 75 mg http://indocin.reisen/ cost of diclofenac buy diclofenac http://buydiclofenac.reisen/
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # Michaelcom 2017-09-30 23:58
wh0cd527238 zetia drug generic zetia http://buyzetia.us.org/ BUY ERYTHROMYCIN ERYTHROMYCIN PHARMACY http://buyerythromycin.us.org/ domperidone tablets get more information http://domperidone.us.com/ luvox luvox http://luvox.world/
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # Michaelcom 2017-10-01 01:02
wh0cd527238 medrol pak medrol pak 4mg http://buymedrol.us.org/ amantadine amantadine http://amantadine.club/ uroxatral uroxatral http://uroxatral.club/
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # Michaelcom 2017-10-01 01:43
wh0cd527238 duphaston duphaston http://duphaston.world/ doxycycline doxycycline http://doxycycline.us.com/ cardura 8 mg cardura 8 mg http://cheapcardura.us.com/ reminyl buy reminyl http://reminyl.club/
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # Brettbot 2017-10-01 22:36
wh0cd838851 buy trazodone canadian pharmacy [cenzurovane slovo]
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # Michaelcom 2017-10-02 06:37
wh0cd527238 Sildenafil Citrate Sildenafil Citrate http://sildenafilcitrate247.us.org/
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # Michaelcom 2017-10-02 09:28
wh0cd527238 generic micronase micronase http://micronase.world/ Generic Nexium generic nexium http://genericnexium.us.org/ vardenafil cost vardenafil hydrochloride http://vardenafil247.us.com/ lisinopril Lisinopril No Prescription http://lisinopril.us.com/ lasuna generic lasuna http://lasuna.reisen/
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # Michaelcom 2017-10-02 09:33
wh0cd527238 SILDENAFIL CITRATE buy sildenafil http://sildenafilcitrate247.us.org/
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # Michaelcom 2017-10-02 11:31
wh0cd527238 tadalis without script tadalis http://tadalis24.us.org/ generic levothroid levothroid http://levothroid.club/ related site azithromycin price http://azithromycinonline.us.com/
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # AlysonYnr 2017-10-02 20:42
Oh Heavens. I don't know what to do as I have loads of work to do next week summer. Plus the university exams are coming, it will be a stretch. I am already panicking maybe I should here to calm down a little bit. Hopefully it will all go well. Wish me luck.
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # Bennywer 2017-10-03 05:44
wh0cd944295 valtrex tablets Purchase Tadalafil Online
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # Michaelcom 2017-10-03 14:13
wh0cd527238 stromectol stromectol http://stromectol.us.com/
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # Michaelcom 2017-10-03 17:09
wh0cd527238 malegra dxt buy malegra http://malegradxt.world/ ZOLOFT NO PRESCRIPTION zoloft no prescription http://zoloft365.us.com/ Abilify Without A Prescription abilify without a prescription http://abilifygeneric.us.com/
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # bretxxxys 2017-10-03 19:31
すべての http://bretxxx.com/ 投稿者
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # Michaelcom 2017-10-03 21:39
wh0cd527238 cheap fluconazole fluconazole sale http://fluconazole.us.com/
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # AlysonRap 2017-10-04 08:40
My friend and I went camping the other day. It was a tiring experience, as he wouldn't let me sleep all night. He kept talking about random stories and cried about his anxiety. I totally told him to link and deal with it.
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # joeyxxxcp 2017-10-04 11:05
すべての http://joeyxxx.com/ 投稿者
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # MIADgc 2017-10-04 14:42
http://html5gameslabs.com/profile/qszmarvin08https://foursquare.com/user/452325368
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # AlfredNirTy 2017-10-04 14:43
wh0cd944295 toradol toradol price http://buy-toradol.reisen/ Cheap [cenzurovane slovo] zoloft zoloft http://zoloft.mba/ tamoxifen buy tamoxifen online http://buy-tamoxifen.reisen/
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # Brettbot 2017-10-04 15:53
wh0cd838851 cost of [cenzurovane slovo] [cenzurovane slovo] super active plus http://costof[cenzurovane slovo].work/ buy prednisolone prednisolone medicine http://buy-prednisolone.store/ dapoxetine furosemide furosemide http://furosemide.systems/ buy lisinopril click for source http://buylisinopril.store/
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # KennethgoG 2017-10-04 16:09
wh0cd944295 cymbalta link http://buy-cymbalta.work/
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # Bennywer 2017-10-04 16:42
wh0cd944295 torsemide 10 mg
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # CharlesRok 2017-10-04 18:38
wh0cd944295 rimonabant buy acomplia rimonabant http://buyrimonabant.store/
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # CharlesRok 2017-10-04 19:19
wh0cd622058 Valtrex NO RX [cenzurovane slovo] pharmacy Buy Retin-A
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # CharlesRok 2017-10-04 23:25
wh0cd88305 [cenzurovane slovo] [cenzurovane slovo] online http://[cenzurovane slovo]online.reisen/ albendazole albendazole http://albendazole.mba/ ilosone online buy metformin er as an example http://buy-metformin.shop/ citalopram citalopram http://buy-citalopram.shop/
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # Michaelcom 2017-10-04 23:26
wh0cd88305 seroquel 25mg seroquel without a prescription http://seroquelxr.us.com/ levaquin prices levofloxacin http://levaquin365.us.com/ online clomid order clomid http://onlineclomid.us.com/
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # Michaelcom 2017-10-04 23:27
wh0cd88305 levaquin online levaquin medicine http://levaquin.us.org/ duloxetine generic cymbalta http://duloxetine.us.com/ Buy Amaryl Amaryl No Prescription http://amaryl247.club/ albendazole albendazole http://albendazole.us.org/
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # Michaelcom 2017-10-04 23:28
wh0cd88305 sildalis online BUY SILDALIS http://sildalis247.us.com/ zoloft over the counter purchase zoloft http://zoloft24.us.org/ capoten capoten http://capoten.world/ found here nootropil without prescription http://nootropil.club/ evecare evecare without prescription http://evecare.world/
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # Michaelcom 2017-10-04 23:29
wh0cd88305 buy tadalis sx buy tadalis sx http://buytadalissx.us/ zovirax online where can i buy zovirax http://zoviraxcream.us.com/ sildenafil citrate women purchase female [cenzurovane slovo] http://female-[cenzurovane slovo].us.com/ Buy Sildalis buy sildalis http://sildalis247.us.com/ recommended reading order strattera http://strattera.us.org/
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # Brettbot 2017-10-04 23:29
wh0cd88305 TADALIS PHARMACY baclofen price cephalexin cephalexin http://cephalexin.shop/ [cenzurovane slovo] generic
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # CharlesRok 2017-10-04 23:37
wh0cd88305 Torsemide
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # huluxxxah 2017-10-05 12:13
すべての http://huluxxx.com/ 投稿者
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # emotorryk 2017-10-05 22:32
すべての https://emotorrents.com/ 投稿者
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # AlysonIrf 2017-10-06 15:01
My friend and I went camping the other day. It was a tiring experience, as he wouldn't let me sleep all night. He kept talking about random stuff and whined about his wakefulness. I totally told him to url and deal with it.
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # AlysonQve 2017-10-07 13:53
My friend and I went camping the other day. It was a horrible experience, as he wouldn't let me sleep all night. He kept talking about random subjects and whined about his wakefulness. I totally told him to here and deal with it.
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # MIAPao 2017-10-09 13:24
https://disqus.com/by/pharmacy41/http://html5gameslabs.com/profile/qszmarvin08
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # AlysonJem 2017-10-09 14:45
http://buymodafinilonline.strikingly.com/
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # AlysonXjx 2017-10-10 09:54
http://www.tagged.com/profile.html?uid=6054748180
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # masttorrtv 2017-10-16 01:18
すべての https://masttorrent.com/ https://masttorrent.com/browse-torrents/ https://masttorrent.com/top100 https://masttorrent.com/latest100 https://masttorrent.com/search-cloud/ 投稿者
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # AlysonZzq 2017-10-16 13:46
https://www.reddit.com/r/SEO/comments/74ubzu/buying_soma_online/
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # MIATpo 2017-10-16 14:19
https://500px.com/sirisha435
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # masttorrzp 2017-10-17 03:36
すべての https://masttorrent.com/ https://masttorrent.com/browse-torrents/ https://masttorrent.com/top100 https://masttorrent.com/latest100 https://masttorrent.com/search-cloud/ 投稿者
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # MIAVrx 2017-10-17 11:42
https://www.flickr.com/photos/153842732@N04/37550408051
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # limtorrenzo 2017-10-18 05:50
すべての https://limtorrent.com/ https://limtorrent.com/browse-torrents/ https://limtorrent.com/top100 https://limtorrent.com/latest100 https://limtorrent.com/search-cloud/ 投稿者
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # limtorrenng 2017-10-19 02:50
すべての limtorrent 投稿者
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # AlysonIzj 2017-10-19 16:08
https://sites.google.com/view/buyativanonlineblog/home
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # limtorrengb 2017-10-20 08:10
すべての limetorrents 投稿者
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # AlysonDqp 2017-10-20 12:51
http://www.scoop.it/t/general-information-135/p/4086028373/2017/10/03/buy-ativan-online-without-prescription
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # AlysonUru 2017-10-23 14:43
http://gameflash.vn/profile/70282/lavernpicot.html
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # AlysonErc 2017-10-24 10:09
http://www.dailymotion.com/video/x63n9ff
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # AlysonScc 2017-10-27 17:40
http://buylevitraonlinewithoutprescription.doodlekit.com/
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # AlysonOiv 2017-10-28 11:30
http://miniclipgames.eu/profile/graciemidge.html
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # ElvaFqe 2017-11-15 15:26
Hey guys!!!
designs and builds specialty lines of lead oxide production equipment, material handling systems, battery related process machinery, parts, and accessories for the battery, pigment, glass, and chemical industries. http://techbasys.com offers technical application and engineering services to help the customer acheive maximum benefit from their equipment and manufacturing processes.
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # ElvaRzg 2017-11-16 10:51
Hey guys!!!
designs and builds specialty lines of lead oxide production equipment, material handling systems, battery related process machinery, parts, and accessories for the battery, pigment, glass, and chemical industries. http://techbasys.com offers technical application and engineering services to help the customer acheive maximum benefit from their equipment and manufacturing processes.
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # ElvaYwu 2017-12-26 11:00
апрапрапр
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # ElvaNfl 2017-12-27 05:08
апрапрапр
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # ZlobSup 2018-01-06 00:29
If you’re interested in winning millions, then I’m here to help!
At Casino you can play over 450 world-class games and I’m giving you an exclusive Welcome Bonus to get you stuck into winning.
Use it today to increase your chances of hitting our jackpots.
All you have to do is sign up today and watch the rewards come rolling in.
skyliteboom.com
Prepare to hit the big time
Hacer giros para ganar millones
Holen Sie sich spinnen, um Millionen zu gewinnen
http://i63.tinypic.com/ofdmds.jpg
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # MadieChief 2018-03-09 12:46
I have checked your site and i've found some duplicate content, that's
why you don't rank high in google, but there is a tool that
can help you to create 100% unique content, search for;
Best article rewritwer Ercannou's essential tools
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # mezo 2018-03-25 14:22
It'ѕ trսly a great and useful piece ᧐f info. І'm glad tһat you
simply shared tһіs helpful info with us. Please keep us up t᧐ ⅾate like this.
Thanks for sharing.

My web pagе - mezo: http://mezocoupons.blogspot.com/
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # Amer Aly 2018-04-11 16:31
It is appropriate time to make some plans for the future and
it is time to be happy. I have read this post and if I could I wish to suggest you
some interesting things or advice. Maybe you could write
next articles referring to this article. I wish to read more
things about it!

Also visit my web-site ... Amer Aly: https://alf111.blogspot.com
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 

Pridať komentár

Ďakujeme, že sa držíte témy vo svojich príspevkoch.


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Odporučte stránku

Odporúčame