Kde boli E-ženy v októbri

Poradia vám ako podnikať cez internet, venujú veľa času ženám, ktoré sú na materskej dovolenke, ženám bez práce, na dôchodku alebo aj tým, ktoré sa starajú o blízkych a pre ich uplatnenie je práca alebo podnikanie z domu ideálnym východiskom - takto predstavili nás, Eženy na jednej z októbrových vzdelávacích aktivít.

Začiatkom októbra sme boli hosťkami Emma Business Academy, workshopu, ktorý organizovala VÚB banka v spolupráci s časopisom Emma pre dámy pripravujúce si svoj biznis plán. V príjemnom penzióne v centre Banskej Štiavnici sme hovorili o tom, ako začať podnikať cez internet, ako predísť najčastejším chybám webstránok a o tom, kto sme a čo robíme, ale aj čo robia ďalšie E-ženy (viac už čoskoro v časopise Emma). Sme nadšené, keď môžeme hovoriť aj o vás...

Pokračovali sme krátkym workshopom pod názvom  „Začnite podnikať na internete,“ a to v materskom centre Ráčik, kde nám dávali otázky mladé mamičky uvažujúce o vlastnom podnikaní, ale aj mladé ženy, ktoré už spustili svoje webstránky, vychytávajú ich aktuálne chyby a hľadajú nástroje pre ich zveľadenie a zviditeľnenie. Pre veľký záujem materského centra a jeho líderiek prichádzame medzi mladé maminy opäť aj v novembri.

Koncom októbra sme prednášali na konferencii Inner Winner. Organizátory konferencie nám pridelili priestor hneď po prenesenom vstupe slávneho promotéra a svetoznámeho autora motivačných kníh, po Brianovi Tracym. Ďakujeme za podporu všetkým našim čitateľkám a členkám, ktoré nám svoju priazeň preukázali nielen pred konferenciou, ale aj počas nej.

Okrem našich podnikateľských aktivít a času, venovaného občianskemu združeniu E-ženy sa obe venujeme aj témam, ktoré nemajú s podnikaním veľa spoločného, ale bavia nás. Často chodievame na zaujímavé semináre, ktoré nás posúvajú ďalej nielen v oblasti podnikania. Niekedy o týchto témach hovoríme na našich stretnutiach, alebo napíšeme zaujímavé články. A keď nás pri tom zaujmú aj ľudia z danej oblasti, pozveme ich podľa našich možností aj na besedu. V októbri prišla na Slovensko dáma, ktorú obe obdivujeme vďaka jej úžasnej terapii ,,CESTA“. Brandon Bays je autorkou viacerých kníh, tá najznámejšia má rovnomenný názov Cesta a odhaľuje spôsob, ako vymazať z našich buniek bolesti, ktoré sa do nich zapísali. V minulosti sme absolvovali seminár, ktorý o skvelej metóde poskytuje množstvo odpovedí a zážitkov. Rady o tom s vami kedykoľvek pohovoríme.

 

Gabriela Revická

 

Pridať komentár

Ďakujeme, že sa držíte témy vo svojich príspevkoch.


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Odporučte stránku

Odporúčame