Tisíc vecí a jedna žena alebo priority a my

,,Chcem stihnúť tisíce vecí, ale na nič nemám čas.“ Táto veta je ako epidémia. Často som ju zvykla vyslovovať aj ja a zrejme práve preto sa sily univerza rozhodli, že mi toľkokrát vyslovené potvrdí aj realita. Navyše som ju začala často počúvať od iných žien, minimálne pri začiatkoch ich podnikania.
V jednej z mojich obľúbených kníh Svět bez hraníc (Joe Vitale, Hew Len) sa píše, že sme zodpovední za situácie, ktoré sa nám v živote dejú a ak očistíme seba, pomôžeme tým aj druhým. Ak by som po mentálnej očiste chcela spraviť ďalšiu očistu, bola by zameraná na kroky, ktoré pomáhajú zvládať viacero pracovných aktivít, čas pre rodinu a čas pre seba. Zaujíma vás, aké sú to kroky?

Obsah prístupný len členkám OZ E-ženy

Komentárov 

 
+1 # Helena-Jakubcikova 2011-09-02 18:39
" Všimla som si ale inú pravdu. Keď sa čomukoľvek venujem prehnane veľa, neprináša mi to výsledky a potešenie, ako keď sa približujem k časovej rovnováhe." ... toto som si všimla aj ja a zatiaľ ma hnevá, že neviem čas rovnomerne deliť na mnohé svoje aktivity ... hmmm, priority to chce!!! Ostatné mi potom padá na hlavu, keď sa zameriam len na jednu vec. Ale zas na druhú stranu, 100%ná pozornosť sa dá venovať len jednej veci.
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # Lyosgyday 2017-02-19 12:02
buy 30mg ephedrine pills from usa Best Weight Loss http://dietpillsbuy.iwopop.com/efedrine-buy - Where to Buy Ephedra Online Buy Pure Ephedrine 30mg Best Weight Loss[/b> pills http://dietpillsbuy.iwopop.com/efedrine-buy - Ephedrine Pills Over The Counter
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # LstrEmicieD 2017-06-10 00:41
Ofiget easy! All fucking know everything, but me

Oh, thank you
: http://forum.oncologiasalvo.com.br/viewtopic.php?pid=748797#p748797

http://forum.aktivhobby.no/viewtopic.php?f=9&t=290300
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 

Pridať komentár

Ďakujeme, že sa držíte témy vo svojich príspevkoch.


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Odporučte stránku

Odporúčame